..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ اصلاح آیین نامه بانکی ذی‌نفع واحد

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

اصلاح آیین نامه بانکی ذی‌نفع واحد

محمدمهدی رئیس‌زاده افزود: یکی از مشکلات اساسی واحدهای تولیدی در دوران تحریم نحوه برخورد بانک‌ها برای ارائه تسهیلات و سنجش سطح اعتبار مدیران و واحدهای تولیدی بود.

براساس آن، اگر یک مدیر چند واحد تولیدی در اختیار داشت و تنها یکی از آنها در بازپرداخت تسهیلات دچار مشکل می‌شد، مابقی نیز از دریافت تسهیلات بانکی محروم می‌شدند. وی تصریح کرد: به نظر می‌رسد شرایط خاص اقتصاد ایران در دوران تحریم، منجر به این شد تا بسیاری از واحدهای تولیدی به دلایل خارج از اراده خود دچار مشکل شده که بر این اساس، اتاق بازرگانی پیشنهادی را برای اصلاح موضوع ذی‌نفع واحد به بانک مرکزی و شورای پول و اعتبار ارائه کرده است.

به گفته رئیس‌زاده، هم‌اکنون طبق آیین‌نامه ذی‌نفع واحد چنانچه از میان تمام شرکت‌هایی که مشغول به کار هستند و از سوی یک مدیر هدایت می‌شوند، یک شرکت دچار مشکل باشد و ارائه خدمات بانکی به آن قطع شود، مابقی از دریافت خدمات محروم می‌شوند.

منبع:خبرگزاری مهر

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

هیچ نرخ‌‏شکنی بی‌‏حکمت نیست!

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 7 فروردین 1402