..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ بیمه مستمری زنان خانه دار طراحی شد

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

بیمه مستمری زنان خانه دار طراحی شد

به گزارش بینا، علیرضا ابراهیم‌پور در خصوص بیمه مستمری زنان خانه‌دار گفت: با توجه به اینکه حدود 20 میلیون نفر از جمعیت کشور را زنان خانه‌دار تشکیل می‌دهند و یکی از دغدغه‌های مهم آنها، تامین نیاز مادی در آینده است؛ به همین منظور بیمه ملت اقدام به طراحی بیمه مستمری زنان خانه‌دار برای تمام بانوان ایرانی شاغل و خانه‌دار کرده است.
معاون بازاریابی و فروش بیمه ملت افزود: این بیمه‌نامه از زیرمجموعه طرح‌های مستمری دارای مجوز از بیمه مرکزی است و طراحی آن با هدف پوشش تمام اقشار درآمدی جامعه و با توجه به وضعیت اقتصادی خانواده‌ها در شرایط حاضر انجام گرفته و مناسب افرادی است که مایل‌ا‌ند با اختصاص مبلغ اندکی در ماه، آینده خود را تامین کنند.
وی اضافه کرد: با توجه به این موضوع، ارائه پوشش‌های تکمیلی و اضافه بر روی این بیمه‌نامه کاملاً اختیاری بوده و متقاضی می‌تواند با پرداخت حق بیمه بیشتر، اقدام به خرید پوشش‌هایی نظیر فوت، حادثه، امراض خاص و غیره کند و افرادی که تمرکز بیشتری بر دریافت پوشش‌های بیمه‌ تکمیلی ذکر شده دارند، بهتر است از انواع بیمه‌های زندگی همانند بیمه‌های عمر زمانی و زندگی و سرمایه‌گذاری که توسط بیمه ملت ارائه می شود، استفاده کنند.
معاون بازاریابی و فروش بیمه ملت، در خصوص ویژگی‌ها و مزایای بیمه مستمری زنان خانه‌دار بیمه ملت گفت: این بیمه‌نامه مخصوص همه بانوان کشور، فارغ از وضعیت شغلی آنها و برای بازه سنی 18 تا50 سال طراحی شده است و این افراد می‌توانند تنها با پرداخت مبلغ 10 هزار تومان در ماه در شروع قرارداد این بیمه‌نامه را تهیه کنند.
وی افزود: علاوه بر این امکان افزایش سالیانه حق بیمه برای پوشش نرخ تورم بین 5 تا 15 درصد در این بیمه‌نامه وجود دارد.
ابراهیم پور با اشاره به ویژگی پرداخت مستمری مادام‌العمر در این بیمه‌نامه اظهار داشت‌: با بیمه‌نامه مستمری زنان خانه‌دار آرامش فکری بانوان و نشاط و شادابی در آنها ایجاد شده و در نتیجه محیط خانواده به محیطی گرم و صمیمی تبدیل خواهد شد بر این اساس بیمه مستمری زنان خانه‌دار می‌تواند به عنوان بهترین هدیه سال نو از طرف بیمه ملت، برای خانواده‌های ایرانی باشد.

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

به مردود می‌گیره تا به مشروط راضی شه!

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 20 آذر 1402