..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ جزییات تعویض کارت‌های پایان خدمت

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

جزییات تعویض کارت‌های پایان خدمت

 

سردار ابراهیم کریمی، رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا در گفتگو با  شبستان درخصوص تعویض کارت های پایان خدمت گفت: افرادی که از سال 70 تاکنون خدمت آنان پایان یافته است باید تا پایان سال نسبت به تعویض کارت های پایان خدمت خود اقدام کنند زیرا این نوع کارتها بعد از زمان مشخص شده از درجه اعتبار ساقط خواهد شد.

وی اظهار کرد: ما تعویض کارت های پایان خدمت قدیمی را از سال 90 آغاز کردیم و این کارت ها تا تاریخ 1/4/91 اعتبار داشته اند و افراد می توانستند به تعویض کارت های خود اقدام کنند.

سردار کریمی با بیان اینکه از مهرماه سال 91 تعویض کارت های پایان خدمت افرادی که از سال 85 خدمت خود را به پایان رسانده  بودند آغاز کردیم تصریح کرد: تا پایان سال 91 کارت های پایان خدمت منقضیات خدمت سال 1385 به بالا را فراخوان کردیم و اعلام کردیم منقاضیان تا پایان سال برای دریافت کارت های الکترونیکی و تعویض آن مهلت دارند و باید اقدام کنند.

رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه با پایان سال، مهلت تعویض کارت ها به پایان رسیده بود و متقاضیان فراوانی نیز درخواست تعویض کارت های خود را داشتند از این رو تا تاریخ 1/4/92 به ان دسته از افرادی که منقاضی 85 به بالا بوده اند اجازه تعویض کارت های پایان خدمتشان را صادر کردیم.

سردار کریمی با بیان اینکه هم اکنون کارت های معافیت از خدمت از اعتبار اداری ساقط شدند تصریح کرد: یعنی در چنین شرایطی امکان انجام هیچ کار اداری برای آنها وجود ندارد به عنوان مثال اگر کسی هم اکنون برای درخواست گذرنامه مراجعه کند و کارت خود را ارایه دهد، مورد پذیرش نخواهد بود و باید برای تعویض کارت پایان خدمت خود اقدام کند. همچنین برای کارت های پایان خدمت سال 85 به بالا نیز چنین شرایطی حاکم است و اجازه دریافت گذرنامه برای آنها  وجود ندارد.

وی از صدور 50 درصدی کارتهای هوشمند پایان خدمت خبر داد و افزود: براساس برنامه ریزی، ما تا پایان سال 92 تمامی کارتهای پایان خدمت را هوشمند خواهیم کرد و امیدواریم هر چه زودتر با یک همت مضاعف تا پایان سال این امر اجرایی شود. 

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

اون قدر ممیز دیده که حسابدار شده

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 30 فروردین 1403