..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ دستورالعمل جدید ال سی به بانکها ابلاغ شد.

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

دستورالعمل جدید ال سی به بانکها ابلاغ شد.


به گزارش خبرنگار مهر، غلامعلی کامیاب امروز در حاشیه همایش بین المللی صندوق توسعه ملی در جمع خبرنگاران از حل مشکل ال سی ۳۰ درصدی خبر داد و گفت: این بخشنامه چند اشکال داشت که از طریق مذاکره با بانکها آن را حل کردیم.

معاون ارزی بانک مرکزی از صدور دستورالعمل جدید ال سی به بانکها خبر داد و اظهار داشت: مشکل بانکها اجرای ال سی ۳۰ درصدی نبود بلکه یکسری هماهنگی های داخلی نیاز داشت که انجام شد اما نمی توان قول داد که چند روز دیگر می توان این دستورالعمل جدید را اجرا کرد.

کامیاب با بیان اینکه اجرای دستورالعمل جدید ال سی به خود بانکها مربوط است اما از بابت زمان اجرای آن جریمه نخواهند شد، گفت: برای تامین ارز دانشجویی نیز هیچ مشکلی نداریم.

این مقام مسئول در بانک مرکزی درخصوص وضعیت قیمت دلار، گفت: هم اکنون قیمت دلار در بازار ۳ هزار تومان است که باید گفت قیمت واقعی نیز در بازار تعیین می شود.

چند هفته قبل رئیس کل بانک مرکزی گفت که قیمت دلار در بازار به کف رسیده است و دیگر کاهش بیشتر قیمتها به مصلحت نیست. این موضع‌گیری با انتقادات گسترده اقتصاددانان و مردم مواجه شد و حتی روند کاهش قیمتها در بازار را متوقف کرد.

موضع‌گیری‌های اخیر مقامات بانک مرکزی از عقب نشینی این مقامات از گفته‌های چند هفته قبل‌شان حکایت دارد.

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

کار در سازمان (حسابرسی) و ما گرد جهان می‌‏گردیم!

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 30 فروردین 1403