..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ پرداخت مالیات حقوق الکترونیکی شد

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

پرداخت مالیات حقوق الکترونیکی شد

به گزارش مهر، علی عسکری گفت: كاركرد نظام مالياتي با ايجاد نظام الكترونيكي و امكان پرداخت الكترونيكي ماليات ارتقا يافته است. رئيس كل سازمان امور مالياتي كشور پرداخت ماليات حقوق به صورت الكترونيكي را از خدماتي دانست كه در نظام الكترونيكي مالياتي ارائه مي شود.

رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور اظهار داشت: در كشور ما شركت هاي مختلف دولتي، خصوصي، وزارتخانه ها، سازمان ها، دواير و موسسات مختلفي وجود دارند كه تا پيش از اين ملزم به ارائه ليست حقوق به صورت كاغذي، CD و دستي بودند ولي از اين پس اين امكان فراهم شده ليست حقوق را به صورت بر خط  (ON LINE) تكميل كرده و از طريق اينترنت به سازمان امور مالياتي ارائه دهند.

وي ادامه داد: مهم ترين خدمتي كه از تير ماه امسال براي موديان فراهم شده امكان پرداخت ماليات به صورت اينترنتي است. رئيس كل سازمان امور مالياتي كشور خاطرنشان كرد: همچنين از اين پس امكان ارائه صورت معاملات به صورت اينترنتي فراهم شده پس از تكميل ، اين فرم ها را به صورت اينترنتي به سازمان امور مالياتي كشور ارسال كنند.

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

به مشاور مالی گفتن بساطتو جمع كن، دستشو گذاشت دم دهنش!

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 30 اردیبهشت 1403