..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ بیمه کارگران ساختمانی با ماهی ۳۵ هزار تومان

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

بیمه کارگران ساختمانی با ماهی ۳۵ هزار تومان

هادی ساداتی، با اشاره به ابلاغ بخشنامه سهمیه بیمه کارگران ساختمانی در سال ۹۲ اظهار کرد: میزان سهمیه کارگران ساختمانی مشمول بیمه سالانه ۲۰۰ هزار نفر است که در مرحله اول و در نیمه نخست امسال، یکصد هزار نفر و در نیمه دوم یکصد هزار نفر دیگر به سازمان تامین اجتماعی معرفی می‌شوند.

.وی با تاکید براینکه اجرای دقیق این بخشنامه مطابق با تصمیم سازمان تامین اجتماعی است افزود:شناسایی کارگران حقیقی ساختمان در استان‌ها بر عهده انجمن‌های صنفی سراسر کشور است.

.نایب رییس کانون انجمنهای صنفی کارگران ساختمانی کشور بیان کرد: خوشبختانه پیرو مذاکراتی که از قبل صورت دادیم، اعلام کردیم که در مناطقی که امکان شناسایی کارگران ساختمانی وجود ندارد از پتانسیل انجمنهای صنفی ساختمانی استفاده شود که باخبر شدیم در دستورالعمل ابلاغی این مساله قید شده است.

.وی با اشاره به اینکه حق بیمه در نیمه اول سال برای ۳۱ روز کاری و در نیمه دوم سال به ازای ۳۰ روز کاری محاسبه می‌شود خاطر نشان کرد: هم اکنون دستورالعمل مذکور به تمام دوایر مراکز استانی ابلاغ شده و میزان سهمیه در نظر گرفته در مرحله اول، برای نیمه اول سال ۱۰۰ هزار کارگر ساختمانی است.

.عضو هیات مدیره کانون عالی انجمنهای صنفی کارگران کشور تاکید کرد: در مرحله اول اولویت با کارگرانی است که در سالهای ۸۸،۸۹ و ۹۰ کارت مهارت از سازمان فنی و حرفه ‌ای دریافت کرده اند و سایر کارگرانی که در سال ۹۱ از سازمان فنی و حرفه ای کارت مهارت گرفتند در نیمه دوم سال به سازمان تامین اجتماعی معرفی می‌شوند.

.ساداتی کمبود سهمیه بیمه کارگران ساختمانی را مشکل بزرگی خواند و افزود: هیچ بیمه‌ای در کشور سهمیه بندی نیست اما بیمه کارگران ساختمانی سهمیه بندی شده است و این در حالی است که سازمان تامین اجتماعی بودجه لازم برای بیمه کردن کارگران را دارد.

.وی با اشاره به ضرورت ثبت نام کارگران ساختمانی مشمول تاکید کرد: مطابق با قانون کارگران ساختمانی باید به سایت سازمان تامین اجتماعی مراجعه ومراحل ثبت نام را انجام دهند.

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

حسابداری، اختياري!!!

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 1 مرداد 1403