..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ آلگوریتم 2014 سئوی گوگل: کبوتر!

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

آلگوریتم 2014 سئوی گوگل: کبوتر!

 

دلیل دیگر این تغییرات دقیق‌تر کردن نتایج جستجو با توجه به کلیدواژه موردنظر است. در این آلگوریتم جدید که نام کبوتر را به خود اختصاص داده، گوگل قصد دارد با تاکید و شدت بیشتری بر نتایج محلی متمرکز شود. شاید تا به حال دیده باشید که اگر کلیدواژه موردنظر را از جاهای مختلف جستجو کنید نتایج جستجو یکسان نیستند. مثلا اگر از ایران کلیدواژه‌ای را جستجو کنید و سپس همان کلیدواژه را با وی.پی.ان جستجو کنید نتایج متفاوتی دریافت می‌کنید. با توجه به حجم غیرقابل تصور سایت‌ها و مطالب آن‌ها، گوگل تصمیم گرفته که تا حد ممکن بر نتایج محلی و مرتبط متمرکز شود.

هدف نهایی گوگل آن است که اگر شما از اصفهان و خیابان نظر کلیدواژه «فست فود» را جستجو کردید، اولین نتیجه گوگل نزدیک‌ترین پیتزافروشی به شما باشد!

البته فعلا در این چند روزی که این آلگوریتم 2014 بهینه‌سازی گوگل آغاز شده، فقط نتایج جستجوی سایت‌های انگلیسی زبان واقع در کشور آمریکا تحت تاثیر قرار گرفته‌اند. هیچ اطلاعی در دست نیست که این تست چقدر طول خواهد کشید تا سپس این آلگوریتم بر تمام کشورها و زبان‌ها اعمال شود.

با توجه به این توضیحات هرچه به عنوان مالک سایت اطلاعات بیشتری درباره موقعیت جغرافیایی خود ارائه بدهید راحت‌تر می‌توانید در اولین نتایج جستجوی محله خودتان قرار بگیرید! پس اگر بازار هدف شما افراد داخل ایران است بهتر است از هاستی استفاده کنید که در ایران مستقر است و همچنین در بخش «تماس با ما» به کمک Google map و ابزارهای دیگر موقعیت خودتان را مشخص کنید. همچنین دامنه .ir با اینکه محدودیت‌هایی ایجاد می‌کند ولی باعث می‌شود در نتایج جستجو در داخل ایران در رتبه بالاتری قرار بگیرید.

سوالی که بسیاری از دوستان از مدیرسبز می‌پرسند آن است که: آیا لازم است مدام تغییرات آلگوریتم سئوی گوگل را بررسی کنیم و در سایت تغییراتی اعمال کنیم؟ آیا این کار زمان زیادی اشغال نمی‌کند؟ جواب ما این است: اگر سایت شما کاملا تخصصی کار می‌کند و اگر واقعا مطالب مفید و ارزشمند تولید می‌کنید لزومی ندارد بیش از حد نگران تغییرات گوگل باشید. البته لازم است تا حدی با روند تغییرات هماهنگ شوید. مثلا با توجه به آلگوریتم کبوتر، اگر کارتان کاملا محلی است با اعمال چند تغییر ساده می‌توانید در محل خود در اولین نتایج جستجو قرار بگیرید و موفق‌تر باشید.

نکته دیگر آن است که اغلب تغییرات در آلگوریتم سئوی گوگل به صورت تجمعی است. یعنی اینطور نیست که گوگل روشش را از پایه عوض کند بلکه مدام در حال بهبود کار خود است. بنابراین اگر در آلگوریتم پاندا کیفیت محتوا و مقالات و مطالب سایت اهمیت بیشتر پیدا کرد، این موضوع همچنان به قوت خود باقی است و با پدیدار شدن آلگوریتم‌های جدیدتری مانند کبوتر اهمیت خود را از دست نمی‌دهد.

در اواین فرصتی که اطلاعات بیشتری از این آلگوریتم دریافت کنیم، در اختیار دوستان خوب مدیرسبز قرار خواهد گرفت.

 

منبع: مقالات بازاریابی مدیر سبز

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

انجمن‌‏های حسابداری هفت دست، بالندگی و ارتقا هیچی

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 30 اردیبهشت 1403