..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ تسعیر نرخ ارز از مالیات معاف نیست

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

تسعیر نرخ ارز از مالیات معاف نیست

 

وی ادامه داد: در همین مدت با توافقی که با اصناف به دست آمد توانستیم اظهارنامه‌ها را وصول کرده و با استفاده روش‌های الکترونیکی امکان اظهار و پرداخت را فراهم کردیم.
 
معاون امور اقتصادی وزیر اقتصاد با اشاره به برنامه‌های دولت برای تقویت تولید خاطرنشان کرد: به استان‌ها اختیار داده شده که در صورتی که واحدهای تولیدی اصل بدهی مالیاتی خود را تا پایان شهریور پرداخت کنند کل جرایم آنها بخشیده شود.
 
تقوی‌نژاد ادامه داد: افراد می‌توانند برای تقسیط مالیات خود به صورت پلکانی اقدام کرده و واحدهایی که فعال نبوده و یا با کمتر از ظرفیت خود به امر تولید مبادرت دارند در ابتدا مبالغ اندک و پس از آن میزان بیشتری را در قالب اقساط پرداخت کنند.
 

 

وی با بیان اینکه صادرات از پرداخت مالیات معاف است، خاطرنشان کرد: تسعیر نرخ ارز از مالیات معاف نیست اما چنانچه نامه‌ای ارسال شود که صادرات به ریال انجام شده باشد از پرداخت مالیات معاف می‌شود همچنین اگر در دفاتر شرکت‌ها نرخ ارز به قیمت روز ثبت شود مالیاتی به صادرات آنها تعلق نمی‌گیرد.

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

24- وفاداری مدار از مختلسان/ که هر دم با سیاسیون سرایند!

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 7 فروردین 1402