..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ تشریح عملکرد سازمان حسابرسی تا پایان نیمه اول سالجاری

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

تشریح عملکرد سازمان حسابرسی تا پایان نیمه اول سالجاری

 

 

به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی (شادا)، براساس این گزارش تعداد گزارشهای ارسالی تا پایان شهریور سال جاری ۱۳۹۵ فقره می باشد،ا ین آمار در مدت مشابه سال ۱۳۹۱ تعداد ۱۱۹۹ فقره بود  که نشان دهنده افزایش میزان گزارشات این سازمان است.

این گزارش از نوع حسابرسی و بازرسی، تلفیقی، رویدادهای مالی آتی، ویژه، مطالبات از دولت، نامه مدیریت، کنترل داخلی، طرح تملک، افزایش سرمایه، گزارشات میاندوره ای، مالیاتی و عملیاتی می باشد.

این گزارش حاکی است پس از تشکیل کمیته تدوین استاندارها در سال ۱۳۷۱، اولین استانداردهای (مجموعه رهنمودهای حسابداری) پس از تصویب مراجع ذیصلاح تصویب و از ابتدای سال ۱۳۷۸ برای مدت ۲ سال لازم الاجرا گردید.

در سال ۱۳۸۰ استانداردهای ۱ الی ۲۲ حسابداری ملی پس از تصویب مراجع قانونی به عموم عرضه گردید و این روند تا سال ۱۳۸۶ ادامه یافت.

براساس این گزارش در سال ۱۳۸۷ کمیته تدوین استانداردهای حسابرسی با توجه به تغییرات بوجود آمده در استانداردهای بین المللی، تدوین استانداردهای جدید و تجدید نظر در تعدادی از استانداردهای قبلی مدون را در دستور کار قرار داد.

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

تقلب چشمه‌ی زاینده است و دولت پاینده!

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 5 تیر 1403