..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ جزئیات وام ۳۰میلیونی مسکن مهر

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

سعید صابونی با تاکید بر این‌که افزایش 5 میلیون تومانی تسهیلات مسکن مهر اتفاق خوبی بود، افزود: دولت در راستای حمایت از اقشار کم‌درآمد افزایش تسهیلات مسکن مهر را تصویب و آنرا به بانک مرکزی ابلاغ کرد.

وی با اشاره به این‌که مصوبه بانک مرکزی اندکی با تاخیر ابلاغ شد، تصریح کرد: با توجه به این‌که این افزایش باید یک فرآیند را طی کند، مصوبه هیات دولت را برای 19 هزار واحد گرفتیم اما بانک مسکن اعلام کرد افزایش تسهیلات شامل واحدهایی که کارت قسط را دریافت کرده اند، نمی‌شود.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: با تاکید وزیر راه و شهرسازی این کار در حال اجراست و واحدهایی را که کارت قسط گرفته‌اند وارد مدار دریافت کنیم.

صابونی با بیان این‌که البرز جزو اولین استان‌هایی است که توانسته وام 30 میلیون تومانی را برای پیمانکاران اخذ کند در پاسخ به این پرسش که 19 هزار واحد بر چه اساسی انتخاب شدند، گفت:‌  10476 واحد ماهدشت و 8426 مسکن مهر شهرک ابریشم (بدون احتساب واحدهای خود مالک) برای افزایش تسهیلات 5 میلیون تومانی انتخاب شدند.

وی با بیان این‌که در مجموع 24 پیمانکار در ماهدشت و 26 پیمانکار در شهرک ابریشم فعالیت می‌کنند، خاطرنشان کرد: تاکنون برای 18 پروژه (18 پیمانکار) تسهیلات مسکن مهر افزایش یافته است و حداکثر تا 10 روز تسهیلات ساخت 32 پیمانکار دیگر نیز افزایش می‌یابد.

وی در پاسخ به این پرسش که چه تعداد از واحدهای مسکونی کارت قسط را دریافت کرده‌اند، گفت:‌ حدود 4 هزار متقاضی کارت قسط خود را دریافت کرده اند که برای حل مشکل این افراد یا کارت قسط متمم 5 میلیون تومانی صادر شده یا این‌که کارت قسط قدیمی را به بانک تحویل داده و کارت جدید 30 میلیون تومانی دریافت می‌کنند.

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

کار در سازمان (حسابرسی) و ما گرد جهان می‌‏گردیم!

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 30 خرداد 1403