..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ خسارت دفترچه المثتی تامین اجتماعی ۵۰ درصد دستمزد روزانه است

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

خسارت دفترچه المثتی تامین اجتماعی ۵۰ درصد دستمزد روزانه است

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، کاربری در صفح مشکلات مردم نوشته است:” پدرم دفترچه بیمه خود را گم کرده و حالا که برای دریافت المثنی اقدام کرده از او خسارت گرفتند.آیا این خسارت جزو قانون است یا اینکه کارمزد کارگزاری؟”

در همین مورد روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی توضیح داد: در صورت مفقود شدن دفترچه درمانی ، بیمه شده یا افراد تبعی او می توانند با مراجعه به یکی از شعب تامین سازمان و با ارائه مدارک ذیل ، نسبت به دریافت دفترچه درمانی المثنی خود اقدام کنند.
شرایط لازم برای گرفتن دفترچه تکمیل فرم درخواست صدور دفترچه المثنی توسط بیمه شده یا مستمری بگیر اصلی ، رسید پرداخت خسارت دفترچه المثنی( برای بار اول معادل ۵۰ درصد و در موارد بعدی معادل یک برابر حداقل دستمزد روزانه سال مربوطه) است.
اما درصورتی که دفترچه درمانی، بنا به گواهی مراجع ذیصلاح(مراجع قضایی، نیروی انتظامی و …) بر اثر حوادث غیرمترقبه مانند سرقت، سیل و … مفقود شده باشد، صدور دفترچه المثنی به صورت رایگان انجام می شود.

 

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

حسابداری، اختياري!!!

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 14 بهمن 1401