..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ مدیریت ایمیل ها با Email Digest

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

 

در میان ایمیل ها خیلی طرفداران زیادی برای ارتباط با دیگران پیدا کرده اند اما ممکن است روزانه مخصوصا برای سازمان ها و مشاغل گوناگون ایمیل های مختلف تبلیغاتی، شخصی، کاری و… ارسال شوند که هر کدام دارای حجم های مختلف و عکس و قرارداد و… هستند پس باید برای این تعداد زیاد ایمیل مرتب سازی و مدیریت صورت بگیرد.

 

به گزارش گروه خبری بانکی دات آی آر Email Digest میتواند در منظم کردن ارسال ایمیلها به مشاغل کمک کند چون Email Digest خود یک ایمیل است که توسط لیست پستی الکترونیکی ایجاد میشود و تمام ایمیل هایی را در طول یک مدت زمان مشخص(روز، هفته، ماه) ارسال یا دریافت میشود را مرتب سازی کند البته استفاده از Email Digest توسط نرم افزارهای مدیریت ایمیل میتواند مورد استفاده قرار بگیرد. در اصل Email Digest یک راه ساده برای جدا کردن و ارسال مجموعه ای از پیام ها در یک پیام واحد است.

 

Email Digest یک منبع خوب برای به اشتراک گذاری ایمیلهایی که میخواهید به دوستان، اعضای خانواده و… بفرستید مورد استفاده قرار میگیرد. ایمیل در اصل مورد استفاده تمام کسب و کارهای مختلف است بنابراین چون حجم و تعداد ان بالاست همیشه باید برای مدیریت آن راه های ساده را انتخاب کرد.

 

طبق یک مطالعه اخیر موسسه جهانی مک کینزی(McKinsey )به طور متوسط هر کارمند در طول روز 2 ساعت وقت صرف خواندن و پاسخ به ایمیل ها میکند و حدود 1 و نیم ساعت را صرف سرچ و جست و جو در اینترنت میکند بنابراین شما با استفاده از Email Digest میتوانید صرفه جویی در زمان کنید. پس با این حساب Email Digest میتواند به کارمندان و کارفرمایان کمک کند تا مدیریت ایمیل های خود را به نحو احسن انجام دهند.

 

همیشه دسترسی به اخبار از صنعت و مشاغل گوناگون با استفاده از اینترنت و سرچ راحت تر و سریع تر است اما در ارسال و دریافت ایمیل معمولا زمان زیادی از کارمندان گرفته میشود بنابراین بهتر است که همیشه ایمیل های مهمتر را جداسازی کنیم و آنها را ترتیب بندی کرده کیفیت کار را بالا ببریم.

 

Email Digest میتواند حجم بالایی از محتوای ایمیل را سریعتر از حالت عادی ارسال و دریافت کند بنابراین با استفاده از آن میتوانیم منظم، سریع و با حجم دلخواه خود ایمیل ها را مدیریت کنیم.

 

اخبار منتخب بانکی دات آ ی آر:

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

حسابدار بی‏کار، خواب تنخواه می‏بینه!

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 30 فروردین 1403