..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ در تیرماه سال جاری ، ۱۲ هزار مودی با امضای دیجیتال مبادرت به ارسال اظهارنامه الکترونیکی کردند

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

در تیرماه سال جاری ، ۱۲ هزار مودی با امضای دیجیتال مبادرت به ارسال اظهارنامه الکترونیکی کردند

 

 

به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی (شادا) به نقل از رسانه مالیاتی ایران، ‌علی عسکری عنوان کرد: تمامی مودیانی که با امضای دیجیتال اقدام به ارسال اظهارنامه الکترونیکی می نمایند،‌ می توانند مالیات خود را نیز به صورت الکترونیکی پرداخت کنند.

عسکری با بیان اینکه در نظام فعلی ، پرداخت الکترونیکی مالیات صرفا برای اشخاص حقوقی فراهم شده و برای اشخاص حقیقی نیز، دستگاه های POS فراهم شده است ، عنوان کرد:با اجرای طرح جامع مالیاتی طی دو سال آینده، تمامی مودیان مالیاتی قادر خواهند بود مالیات خود را به صورت الکترونیکی پرداخت کنند.

وی در خصوص ارسال الکترونیکی اظهارنامه مالیاتی نیز خاطر نشان کرد:مطابق قانون فعلی مالیات های مستقیم، تسلیم اظهارنامه مالیاتی به صورت دستی است که با توجه به اجرای طرح جامع مالیاتی در کشور ، اقدامات لازم برای اصلاح قانون مالیاتها صورت گرفته که با نهایی شدن آن، ارسال الکترونیکی اظهارنامه مالیاتی به منزله تسلیم اظهارنامه مالیاتی خواهد بود .

رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور یادآور شد:تا زمان تصویب این قانون،‌ مودیان مالیاتی علاوه بر ارسال الکترونیکی اظهارنامه می باید نسبت به ارسال اظهارنامه کاغذی به حوزه های مالیاتی نیز اقدام کنند .

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

هر کی گزارش می‌‏فروشد/ مشتری با وی بجوشد

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 1 مرداد 1403