..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

دسته بندی:

___ مارک امین

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

دسته بندی:

مارک امین

مارک امین در حال حاضر در لس آنجلس تولید کننده انیمیشن است. او در اوایل دهه هشتاد میلادی شرکت ویدمارک اینترتینمنت (Vidmark Entertainment) را بنا نهاد که عمدتا” به کار تهیه فیلمهای سرگرم کننده می پرداخت و از پیشتازان تهیه ویدئوهای خانگی بشمار می آمد. وی در سال ۱۹۸۵ نام شرکت را از ویدمارک به تریمارک (.Trimark Holdings Inc) تغییر داد و خود سمت مدیر عاملی و ریاست هیئت مدیره آن را بر عهده گرفت. با مدیریت وی مجموعه تریمارک خیلی سریع به یک شرکت پیشرو در زمینه سرگرمی تبدیل شد. در سال ۲۰۰۰، مجموعه تریمارک با شرکت لاینزگیت (Lionsgate Entertainment) ادغام شد و مارک سهامدار عمده مجموعه جدید شد. او در طی سالهای ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۹ در نقش نایب رئیس هیئت مدیره در شرکت لاینزگیت فعالیت می کرد. در طول این مدت، آثار بحث انگیزی چون Monster’s Ball و Crash و همچنین فیلمهای پر فروشی همچون Saw و the Tyler Perry “Madea” franchise در کمپانی مربوطه ساخته شد.

مارک در سال ۲۰۰۱ شرکت تولید فیلم مستقلی برای خود تحت عنوان شرکت فیلمسازی سابینی(Sobini Films) را تأسیس نمود. او هم اکنون مدیر عامل این شرکت است که فعالیت اصلی آن فیلمسازی و همچنین ارائه کمکهای مالی به فیلمسازان می باشد. شرکت فیلمسازی سابینی نیز آثار موفقی همچون شاهزاده و من (The Prince & Me)، جنگجوی آرام (Peaceful Warrior) و کریسا قوی می ماند (Chrissa Stands Strong) را به بازار عرضه کرده است. آثار دیگری همچون لحظه بیاد ماندنی (Moment to Remember)و الیزا گریوز (Eliza Graves) بر اساس داستانی از ادگار آلن پو در دست تهیه هستند. مارک امین بغیر از فیلمسازی به کشت و زرع پسته و بادام نیز پرداخته و در حال حاضر بیش از ۵۰۰۰ هکتار اراضی کشاورزی در کالیفرنیای مرکزی دارد.

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

انجمن‌‏های حسابداری هفت دست، بالندگی و ارتقا هیچی

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 5 خرداد 1403