..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ نرخ مالیات بر حقوق بخش دولتی و خصوصی یکسان می‌شود.نرخ مالیات بر حقوق بخش دولتی و خصوصی یکسان می‌شود.

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

نرخ مالیات بر حقوق بخش دولتی و خصوصی یکسان می‌شود.نرخ مالیات بر حقوق بخش دولتی و خصوصی یکسان می‌شود.


قاسم عزیزی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت گفت: در جلسه امروز عصر کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس ردیف‌های درآمدی بودجه ۹۳ با حضور رئیس سازمان مالیاتی، رئیس گمرک و کارشناسان معاونت، نظارت راهبردی و برنامه‌ریزی رئیس جمهور، دیوان محاسبات و مرکز پژوهش‌ها بررسی شد.

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی گفت: براساس بررسی‌های صورت گرفته رقم درآمدی پیش‌بینی شده در بخش مالیات بر درآمد شرکت‌ها نسبت به عملکرد سال جاری ۲۱ درصد و مالیات بر درآمد حقوق، املاک و مستغلات ۲۵ درصد رشد نشان می‌دهد.

وی افزود: مالیات بر ثروت، ارث و نقل و انتقال املاک و سهام، حق تمبر و اوراق بهادار در بودجه ۹۳ نسبت به عملکرد سال جاری ۲۴ درصد رشد دارد.

عزیزی گفت: مالیات بر کالا و خدمات در بودجه ۹۳ که شامل خودرو، نقل و انتقال اتومبیل، عوارض خروج از کشور، فروش فرآورده‌های نفتی، مالیات بر ارزش افزوده می‌شود نسبت به عملکرد سال جاری ۵۲ درصد رشد داشته است.

این عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس افزود: مجموع درآمدهای مالیاتی که در بودجه پیش‌بینی شده است ۳۱ درصد نسبت به عملکرد سال ۹۲ رشد نشان می‌دهد.

نماینده مردم شازند در مجلس گفت: پیش‌بینی درآمدهای مالیاتی در بودجه ۹۳ براساس اصلاح لایحه قانون مالیات مستقیم برآورده شده است.

وی افزود: در صورت تصویب لایحه اصلاحیه مالیات‌های مستقیم نرخ مالیات بر حقوق کارکنان بخش دولتی و خصوصی یکسان می‌شود.

این عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس افزود: دولت در بودجه سال آتی رقم مالیات بر حقوق بخش دولتی و خصوصی را یکجا و به مبلغ ۶ هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان دیده است.

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه ترجیحات بین بخش خصوصی و دولتی باید برداشته شود و همه از یک نرخ ثابتی در پرداخت مالیات تبعیت کنند، گفت: بخش خصوصی از این تصمیم استقبال خواهد کرد.

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

آسوده كسيه كه موسسه نداره/ از بیمه و مالیاتش خبر نداره!

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 5 تیر 1403