..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ نکاتی که برای راه اندازی تجارت الکترونیک باید بدانید

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

نکاتی که برای راه اندازی تجارت الکترونیک باید بدانید

 

به گزارش بانکی دات آی آر، اگر در این خصوص تخصص لازم را نداشته باشید قطعا متحمل زیان خواهید شد قبل از راه اندازی هر تجارت الکترونیک لازم است بدانید:

 

1. تجارت میان مدت

تجارت الکترونیک یک تجارت زود بازده نیست و بلافاصله نمی توان به سود آوری بالا رسید اما با طی زمان و تلاش به یک درآمد مناسب می رسید فقط باید تلاش کنید.

2.تلاش مستمر

اگر یک سایت یا وبلاگ راه اندازی می کنید باید به صورت روزانه برای آن وقت و انرژی بگذارید. سایت شما باید به صورت روزانه به روز رسانی شود و مطالب جدیدی بر روی آن قرار بگیرد در غیر این صورت به بازدید و کلیک های دلخواه نخواهید رسید.

3. دقت در هزینه

اگر میلیاردر هستید از خیر خواندن این نکته بگذرید در غیر این صورت برای خریداری دامین و هاست لازم نیست خیلی هزینه کنید یک دامنه و هاست معمولی هم کار شما را راه می اندازد بعد از آن که به ثبات و درآمد زایی رسیدید می توانید به افزایش امکانات فکر کنید.

4.بازاریابی صحیح

اگر هدفتان اطلاع رسانی و افزایش سطح معلومات مردم است به بازاریابی فکر نکنید اما اگر می خواهید از این طریق کسب درآمد کنید باید فکر کنید که مخاطبان سایت شما در چه موردی حاضر به هزینه هستند. آیا می توانید چیزی را در سایتتان در معرض فروش قرار بدهید و یا خیر؟

اگر دامنه بازدیدکنندگان سایت شما بسیار وسیع باشند اما حاضر به هزینه کردن نباشند تلاش های شما بی ثمر خواهد بود.

5.مشاور خوب

برای اینکه کار شما به بهترین شکل ممکن انجام شود نیازمند این هستید که مشاور و گروه فکر خوبی در کنارتان باشد. همچنین لازم و ضروری است که مطالعه و تحقیقات فراوانی در این زمینه انجام دهید.

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

24- وفاداری مدار از مختلسان/ که هر دم با سیاسیون سرایند!

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 30 فروردین 1403