..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ نکته های خوب برای پیدا کردن کار

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

نکته های خوب برای پیدا کردن کار

به گزارش گروه خبری بانکی دات آی آر موفقیت افراد در پیدا کردن یک کار خوب مستلزم تلاش فراوان است افرادی که پس از یک مدت کوتاه از پیدا کردن کار مناسب دست از تلاش برمیدارند و نا امید میشوند معمولا افراد فعالی در زندگی نیستند کسانی که میخواهند کار خوب پیدا کنند اگر دارای تجربه هستند که مطمئنا فرصت های بهتر برای آنها وجود دارد اگر هم تجربه ای ندارند باید یک دوره ی کوتاه مدت را مشغول به کار شوند حتی اگر کا را دوست نداشته باشد برای کسب میزانی از تجربه باید از کارهای کوچک شروع کنند اما در اینجا 5 نکته ی کوچک و البته مهم برای پیدا کردن کار به شما معرفی میشود.

 1-گاهی اوقات شما با ایجاد یک موقعیت کاری برای خودتان نه تنها تجربه کسب میکنید بلکه پس از طی مدتی میتوانید در آن کار پیشرفت کنید اما چگونه؟ کاری را که به آن علاقه دارید را باید برای مدتی به عنوان کارآموز در آن شغل مشغول شوید این هم با علاقه شما سازگار است و هم تجربه کسب میکنید و پس از مدتی میتوانید در صورت پیشرفت همان جا استخدام شوید این برای افرادی که هیچ تجربه ای ندارند بسیار مفید است.

 

2-بارها در مورد رزومه نویسی مطالبی را خواندید یا احتمالا خودتان هم رزومه کاری دارید باید این رزومه به گونه ای نوشته شود که نظر کارفرما را به خود جلب کند شما روزانه رزومه تان را برای چندین شرکت و سازمان میفرستید اما فقط تعداد اندکی از آنها با شما تماس میگیرند ممکن است عوامل مختلف هم در عدم فراخوان شما برای مصاحبه وجود داشته باشد اما رزومه نویسی هم یکی از این عوامل است چون رزومه اولین چیزی است که به دست کارفرما رسیده و شما را معرفی میکنید.

 

3-واقع بینی در شما به پیدا کردن کار هرچه سریعتر کمک میکند. در همان ابتدا از خودتان نباید توقع بیش از حد داشته یا احتمالا از کارفرمایان توقع حقوق بالا و دستمزدهای زیاد داشته باشید اینگونه بسیاری از فرصت های خوب را از دست داده و از همه مهتر زمان خود را از دست میدهید. تجربه نشان داده کسانی که از نقطه ی صفر شروع میکنند موفق تر هستند.

 

4-از موسسات یا سایت های اینترنتی که رزومه شما را به کارفرمایان معرفی میکنند استفاده کنید این هم یک فرصتی است که میتواند به شما کمک کند تا سریعتر کار پیدا کنید البته در رزومه دادن به این موسسات و سایت ها دقت کنید و از صحت و سقم آن اطمینان حاصل کنید.

 

5-پشتکار ویژگی بارز کارجویان و کارمندان است افرادی که پشتکار خوبی ندارند همیشه بعد از مدت زمان کوتاهی دست از تلاش برمیدارند و به اهدافشان نرسیده و ناموفق خواهند بود بنابراین همیشه برای رسیدن به اهدافتان باید تلاش کنید و این میزان تلاش به اهداف شما بستگی دارد. داشتن پشتکار فراوان به شما کمک میکند هرچه سریعتر به هدفتان برسید.

 

اخبار منتخب بانکی دات آی آر:

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

حسابرسی مفت نمي‌شه، ممیزم دوست نمي‌شه!

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 3 اسفند 1402