..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ هفت راهکار مالی برای خانمها

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

هفت راهکار مالی برای خانمها

 

1-کاتلین گریس، برنامه ریز و مشاور مالی و اقتصادی که نویسنده کتاب های مختلف نیز هست به خانمها توصیه میکند امور اقتصادی شخصی و خانوادگی را از یکدیگر جدا سازند. این بدین معناست که خانمها همیشه باید در زندگی پس اندازی را برای خود در نظر بگیرند. او معتقد است که مردان اغلب به دلیل کار و مشغله ی فراوان نمیتوانند مدیریت مالی خوبی در زندگی داشته باشند بنابراین خانم های متاهل همیشه باید پس اندازی برای روزهای بحرانی داشته باشند.

 

2-باربارا استنی از دیگر کارشناسان اقتصادی و نویسنده ی کتاب “Overcoming Underearning” معتقد است خانمهایی که شاغل هستند اغلب به دلیل حقوق اندکی که دریافت میکنند مدیریت مالی بهتر دارند آنها همان بودجه ی کم را هم استفاده کرده و هم پس انداز میکنند. خانمها بیشتر باید روی بحث درآمد تمرکز کنند خانمهای شاغل معمولا بهتر میتوانند حساب دخل و خرج را به تعادل برسانند تا خانم های خانه دار البته در هر دو این موارد به خانمها توصیه میشود که حتما برای اوضاع اقتصادی بهتر کار کردن را فراموش نکنند.

 

3-خانمها باید برای دوران بازنشستگی از امروز برنامه ریزی کنند چون خانمها معمولا آینده نگری بیشتری دارند بنابراین بهتر است سالانه حدود 10 درصد از درآمد خود یا همسرشان را برای دوران بازنشستگی ذخیره کنند.

 

4-خانمها بیشتر باید پول هایشان را پس انداز کنند تا خرج. این بدین معناست که خانهای شاغل باید درآمدشان را برای خود ذخیره کرده و کمتر از آن برای خرج کردن استفاده کنند و اینکه باید کمتر خود را در معرض قرض گرفتن پول قرار دهند. در خیلی از موارد خیلی از دانشجویان وام هایی را که دانشگاه به آنها میدهد را استفاده میکنند اما پرداخت اقساط برای شان مشکل است بنابراین خانمها باید در حد امکان خود را به قرض گرفتن پول عادت ندهند.

 

5-موسسه بازنشستگی زنان در اروپا به خانمها توصیه میکند که برای 3 منظور باید پول پس انداز کنند اول برای خودشان، وضعیت مالی زندگی  و در نهایت برای بازنشستگی خود باید در طول دوران زندگی حتما پس انداز کنند تا فرزندان نیز از آنها پس انداز کردن را یاد بگیرند.

 

6-از آنجایی که خانمها مدیریت مالی بهتری دارند به آنها توصیه میشود که نیازهای مالی شان را در طول زندگی تخمین بزنند. امروزه با توجه به مشکلات اقتصادی در زندگی و مدیریت بودجه باید همیشه خانمها پس انداز هایشان را بیش از نیاز زندگی شان تخمین زده و بیش از آنچه که تصور میکنند پس انداز کنند.

 

7-اگر منبع درآمدتان را با ایجاد یک کسب و کار کوچک بیشتر کنید. امروزه با پیشرفت تکنولوژی خانمها میتوانند با راه اندازی کارگاه ها با همکاری یکدیگر علاوه بر کارآفرینی در آمد زایی کنند. خانمها میتوانند ایده های کاری شان را با یکدیگر در میان گذاشته و با سرمایه هر چند اندک با همکاری هم کسب و کاری را راه اندازی کنند.

 

اخبارمنتخب بانکی دات آی آر:

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

هر حساب‌‏سازی یه دادگاه‌بازی هم داره!

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 3 اسفند 1402