..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ چگونه مشتریان خوب را حفظ کنیم؟

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

چگونه مشتریان خوب را حفظ کنیم؟

 

 به گزارش گروه خبری بانکی دات آی آر علاوه بر مشتری مداری، بازاریابی، تبلیغات، ارائه ی نمونه و سمپل از محصولات میتوانند مشتریان بیشتری را برای یک برند ایجاد کنند. هرچقدر که کالاها و خدماتی را که ارائه میدهیم جدیدتر باشند و متناسب با نیاز مصرف کنندگان باشند قطعا مشتریان بیشتری هم خواهیم داشت.

 

پرسیدن نظر مشتریان پس از استفاده از محصولات در قالب نظر سنجی و یا پرسیدن ایده های آنها و نظرات آنها در مورد نقاط قوت و ضعف یک محصول میتواند به برندها کمک کند تا یک محصول با کیفیت را تولید کنند. تبلیغات تاثیر زیادی روی جذب مشتریان بیشتر دارد هرچقدر که تنوع و خلاقیت در تبلیغات بیشتر باشد و تبلیغات بتواند یک محصول را به طور کامل به مصرف کنندگان معرفی کند قطعا تعداد مشتریان نیز بیشتر خواهد بود.

حفظ مشتریان با ارئه ی محصولات با کیفیت و با خلاقیت و تنوع راحت تر خواهد بود. مصرف کنندگان از کالاهایی که کیفیت بالا و قیمت مناسبی دارند استقبال میکنند بنابراین هرچقدر که کیفیت محصولات یک برند بیشتر باشد مصرف کنندگان آن هم بیشتر خواهند بود.

با ارائه بروشور و کاتالوگ از محصولات جدید نیز میتوانیم مشتریان بیشتر و جدیدتری داشته باشیم. برای حفظ مشتریان خوب علاوه بر ارائه تبلیغات جدید با خلاقیت بالا، بازاریابی و همچنین توجه به مشتریان نیز لازم است. مثلا اینکه از محصولات جدید نمونه و سمپل را ارائه دهیم و یا اینکه از نظرات آنها در مورد کالاها و خدمات استقبال کنیم و همچنین بیشتر از همه کالاهایی را تولید کنیم که مورد پسند و مورد نیاز مصرف کنندگان هستند.

راه کارهایی که برای جذب مشتریان بیشتر و حفظ آنها وجود دارد زیاد هستند اما همیشه محصولات با کیفیت مشتریان بیشتری دارند در کنار کیفیت بالا برای ارائه ی یک محصول برای تشویق بیشتر مشتریان میتوانید در صورتی که خرید بیشتری داشتند یک محصول را به عنوان هدیه و یا نمونه ای از محصولات جدید به آنها ارائه دهید تا بیشتر برای خرید کردن تشویق شوند.

بازاریابی نیز یکی از روشهای خوب و متداول در فروش محصولات و معرفی آنها به مصرف کنندگان است. با استفاده از بازاریابی میتوانیم کالاها و خدمات را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهیم و به فروش بیشتر کالاها کمک کنیم.

اخبار منتخب بانکی دات آی آر:

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

تقلب چشمه‌ی زاینده است و دولت پاینده!

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 14 بهمن 1401