..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ کمک هزینه کفن و دفن موضوع اطلاع رسانی تامین اجتماعی

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

کمک هزینه کفن و دفن موضوع اطلاع رسانی تامین اجتماعی

به گزارش ایرنا، کمک هزینه کفن و دفن، بابت فوت بیمه شدگان اجباری و اختیاری، مقرری بگیران بیمه بیکاری، بازنشستگان و ازکارافتادگان کلی پرداخت می شود.

بر اساس این گزارش ، برقرار بودن ارتباط بیمه شده با کارفرمای کارگاه مشمول قانون تامین اجتماعی، شرط اصلی پرداخت کمک هزینه کفن و دفن به بازماندگان بیمه شده متوفی است و به این ترتیب افرادی که قبل از فوت فاقد ارتباط بیمه ای با سازمان تامین اجتماعی باشند، مشمول دریافت این کمک هزینه نیستند.

بر این اساس کمک هزینه کفن و دفن به همسر بیمه شده یا مستمری بگیر متوفی، فرزند، پدر و یا مادر وی پرداخت می شود همچنین باتوجه به تسهیلاتی که از سوی سازمان تامین اجتماعی فراهم شده ، کمک هزینه یاد شده بابت فوت همسر بیمه شدگان و مستمری بگیران نیز درصورت احراز شرایط قانونی پرداخت می شود.

این گزارش می افزاید: میزان کمک هزینه کفن و دفن، معادل حداقل دستمزد ماهیانه سال فوت بوده که پس از انجام مراحل کفن ، دفن بیمه شده یا مستمری بگیر و با ارائه گواهی فوت و دفترچه درمانی متوفی از سوی شعبه مربوطه قابل پرداخت است.

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

حسابدار دست‌‏پاچه مالیات رو دو برابر می‌کنه!

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 2 مرداد 1403