..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ افزایش وام خوداشتغالی به 20 میلیون تومان

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

افزایش وام خوداشتغالی به 20 میلیون تومان

مهدی حسین نژاد در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: برنامه‌های گسترده‌ای برای توسعه کارآفرینی و اشتغالزایی پیش‌بینی کرده‌ایم که به استان‌های کشور ابلاغ شده است.

وی به تشریح جزییات طرح ملی آموزش و اشتغال اشاره کرد و گفت: در این طرح که با همکاری معاونت امور تعاون وزارتخانه و سازمان آموزش فنی و حرفه ای مشترکا دنبال می کنیم، هر یک از طرفین کار آموزش، ساماندهی و حمایت از کارجویان و مهارت دیدگان را بر عهده دارند.

حسین نژاد افزود: طی چند سال گذشته گرایش صندوق مهر امام رضا(ع) از سمت و سوی پردخت وام‌های انفرادی به وام‌های گروهی رفته است و در این راستا سال قبل نزدیک به چند صد پشتیبان مشاغل خانگی را مورد حمایت قرار دادیم که سازمان فنی و حرفه ای کشور نیز آمادگی خود را در این زمینه اعلام کرد و مقرر شد تا کارگاه‌هایی که هم اکنون در حالت نیمه تعطیلی به سر می‌برند و از حیث آموزش خارج شده اند را تحت عنوان کارگاه آموزش اشتغال با همکاری کارشناسان ما و اهل فن به کار بگیرند.

وی افزود: بر اساس این طرح مهارت دیدگان اصلی در بازار کار شناسایی خواهند شد تا افراد جویای کار را در کارگاههای مذکور در قالب تعاونی یا به شکل انفرادی آموزش بدهند و به افراد ماهر و سرگروه و پشتیبان تبدیل کنند.

پیشتر رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از اجرای طرح ملی آموزش و اشتغال با همکاری صندوق مهر امام رضا (ع) و معاونت امور تعاون خبر داده و هدف از اجرای این طرح را گسترش مشارکت بخش خصوصی در توسعه کارآفرینی، ارائه آموزش‌های مهارتی بر اساس نیاز بازارکار وهدایت وام‌های ایجاد اشتغال عنوان کرده بود.

به گفته وی با اجرای این طرح زمینه ایجاد اشتغال پایدار و تضمین بازاریابی و فروش کارآفرینان فراهم می‌شود.

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

چه علی‌‏ الراسیه كه ممیزش هم گريه مي‌‏كنه!

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 26 فروردین 1403