..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ آیا موسسات و اشخاص حقوقی و حقیقی میتوانند از کارشناسان شاغل در سازمان امور مالیاتی بعنوان مشاور و مسئول اجرایی امور مالی خود استفاده کنند؟

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

آیا موسسات و اشخاص حقوقی و حقیقی میتوانند از کارشناسان شاغل در سازمان امور مالیاتی بعنوان مشاور و مسئول اجرایی امور مالی خود استفاده کنند؟

 

از سوی دیگر همانطور که در بخشنامه های قبلی وزارت متبوع نیز تذکر داده شده ، اصولا این گونه افراد با وجود داشتن مسوولیت در واحدهای مالیاتی، طبعا به لحاظ ایجاد علقه بین مستخدم و آمر نمیتوانند در انجام وظایف قانونی خود جوانب بیطرفی را کاملا رعایت کنند.

 لذا به موجب این بخشنامه به کلیه کارکنان مالیاتی تابع سازمان امور مالیاتی کشور ابلاغ میشود که در دوران اشتغال به هیچوجه مجاز به انجام دادن مشاوره مالیاتی و تنظیم دفتر و اظهارنامه و اموری نظیر آنها در ساعات اداری و غیراداری نمیباشند و اگر به دلایلی ناگزیر از قبول خدمات در موسسات مزبور هستند، مقرر میشود ظرف ۱۵ روز از تاریخ وصول این بخشنامه (در مورد آنهایی که اکنون مشغول خدمات به آن ترتیب میباشند) و یا قبل از شروع خدمت (در مورد افرادی که بعدا تصمیم به این امر اتخاذ نمایند) مراتب را به مدیر واحد مربوط اعلام دارند تا ترتیب انتقال آنها به سازمانهای غیرمالیاتی داده شود.

 

قابل ذکر است که حسب مفاد قسمت اخیر اصل ۱۴۱ مذکور سمتها و فعالیتهای آموزشی در دانشگاهها و موسسات تحقیقاتی از این حکم مستثنی است.

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

یک حساب راست تو حساباش نیست!

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 2 مرداد 1403