..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ ارائه تسهیلات به واحدهای تولیدی خوش حساب دارای مطالبات معوق

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

ارائه تسهیلات به واحدهای تولیدی خوش حساب دارای مطالبات معوق

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از شبکه اخبار اقتصاد و دارایی (شادا) در جلسه کارگروه “بهبود فضای کسب و کار کشور” که به ریاست شاپور محمدی، معاون اقتصادی وزارت اقتصاد در محل این وزارتخانه برگزار شد، پیشنهاد نماینده وزارت صنعت، معدن و تجارت مبنی بر تداوم ارائه تسهیلات به واحدهای تولیدی خوش حساب که تا پیش از اعمال تحریم های ضد ایرانی، فاقد مطالبات معوق بانکی بوده اند، بررسی شد.
بر این اساس، در صورت تصویب کارگروه و تصمیم گیری نهایی در خصوص آن از سوی مراجع ذیصلاح نظیر شورای پول و اعتبار، بانک ها می توانند پیش از تسویه مطالبات معوق این گروه از واحدهای تولیدی، به آنها تسهیلات جدید ارائه کنند.
گفتنی است، این پیشنهاد بنا بر تاکید اعضای کارگروه “بهبود فضای کسب و کار کشور” مبنی بر تفکیک عملکرد واحد های تولیدی خوش حساب از تاثیرات عوامل محیطی، نظیر تحریم و نوسانات شدید ارزی دو سال اخیر مطرح شد.
در این جلسه همچنین پیشنهاداتی مبنی بر تداوم برخی معافیت های مالیاتی برای واحدهای تولیدی که تاریخ تاسیس آنها مربوط به پیش از زمان خروج منطقه استقرار آنها از شمول “مناطق محروم” بوده است، ارائه شد.

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

اگه سرهم‌‏بندی کتاب شاخ بود، فلاني شاخش به‌‏ آسمون مي‌‏رسيد!

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 11 آذر 1402