..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ اصلاح بخشنامه دورکاری زنان شاغل

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

اصلاح بخشنامه دورکاری زنان شاغل

شهیندخت مولاوردی در گفتگو با مهر با بیان این مطلب اظهار داشت: معاونت امور زنان مخالف با لغو کامل بخشنامه طرح دورکاری زنان بود به همین دلیل قرار شد تا نحوه اجرای این بخشنامه به شکل گذشته لغو و راهکارهای اجرای صحیح آن بررسی شود.

وی افزود: در کمیسیون اجتماعی دولت طرح دورکاری زنان در دست بررسی و مطالعه است تا بتوان زیرساخت های لازم را برای اجرای صحیح آن فراهم کرد؛ چراکه اجرای طرح دورکاری در دولت گذشته دارای اشکالاتی بوده که باید همه آنها برطرف شود.

مولاوردی در پاسخ به این سوال که مگر می شود بخشنامه ای را که دولت لغو کرده، دوباره مورد بررسی قرار داد، گفت: دولت بخشنامه نحوه اجرا را لغو کرده، ضمن آنکه با تدوین راهکارهای مناسب دولت می‌تواند دوباره اجرای آن را بخشنامه و اجرا کند.

وی ادامه داد: طرح دورکاری از جمله طرح هایی است که در دنیا و عصر مدرن نمی توان آن را نادیده گرفت، اما زنان شاغل باید تا زمان ابلاغ بخشنامه جدید و تدوین نحوه اجرای صحیح آن سعه صدر داشته باشند.

برگزاری نخستین جلسه ستاد ملی زن و خانواده تا پایان سال با حضور رئیس جمهور

معاون زنان رئیس جمهور در پاسخ به اینکه آیا نخستین جلسه ستاد ملی زن و خانواده با حضور رئیس جمهور در ایام دهه فجر برگزار می شود، توضیح داد: با توجه به آنکه این ستاد هنوز به دستورالعملی برای برگزاری جلسه با حضور رئیس جمهور نداشته، بعید می دانم که نخستین جلسه در ایام دهه فجر برگزار شود.

وی تصریح کرد: اما مطمئنا نخستین جلسه ستاد ملی زن و خانواده تا پایان سال با حضور رئیس جمهور برگزار خواهد شد.

مولاوردی درباره آنکه این ستاد تا چه اندازه در صدد اجرای مصوبات گذشته است، گفت: هدف ما اجرایی کردن مصوبات برنامه جامع، تشکیل، تحکیم و تعالی خانواده است.

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

به مردود می‌گیره تا به مشروط راضی شه!

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 2 مرداد 1403