..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ اعلام دستمزد مقطوع مبنای کسر حق‌بیمه از سوی سازمان تأمین‌اجتماعی

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

اعلام دستمزد مقطوع مبنای کسر حق‌بیمه از سوی سازمان تأمین‌اجتماعی

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، مهرداد محقق‌زاده با اشاره به تصویب‌نامه شورای عالی کار درخصوص تعیین حداقل دستمزد روزانه سال 92، گفت: براساس این تصویب‌نامه و همچنین سایر سطوح دستمزدی، واحدهای اجرایی سازمان تأمین‌اجتماعی در سراسر کشور دستمزد مقطوع سال 92 را به هنگام دریافت لیست و حق‌بیمه اعمال می‌کنند.
محقق‌زاده با بیان اینکه حداقل دستمزد روزانه مبنای وصول حق‌بیمه در سال 92 مبلغ 162 هزار و 375 ریال است، اظهار داشت: سایر سطوح دستمزدی نیز براساس آخرین دستمزد روزانه سال 91 معادل 10 درصد به علاوه رقم ثابت 19 هزار و 485 ریال افزایش می‌یابد، همچنین پرداخت حق‌بیمه آن گروه از بیمه‌شدگان اختیاری که مبنای پرداخت حق‌بیمه آنان در سال 91 از رقم روزانه 129 هزار و 900 ریال بیشتر می‌باشد همانند سایر سطوح دستمزدی افزایش یافته، مشروط بر اینکه از حداقل دستمزد روزانه کمتر نباشد.
معاون فنی و درآمد سازمان تأمین‌اجتماعی افزود: کلیه پرداخت‌های آن دسته از بیکاران که تاریخ وقوع بیکاری آنان از تاریخ 1/1/92 به بعد می‌باشد با رعایت حداقل دستمزد سال‌جاری خواهد بود. همچنین پرداخت‌های آن دسته از مقرری‌بگیران سنوات قبل که در سال‌جاری ادامه می‌یابد و مبلغ آن کمتر از حداقل دستمزد سال 92 باشد تا مبلغ حداقل دستمزد سال 92 ترمیم می‌شود.
محقق‌زاده حداکثر دستمزد مبنای کسر حق‌بیمه را نیز در سال 92 براساس مصوبات شورای عالی تأمین‌اجتماعی و هیأت امنای سازمان تأمین‌اجتماعی 7 برابر حداقل دستمزد روزانه و معادل یک‌میلیون و 136 هزار و 600 ریال اعلام کرد.

برای دریافت متن بخشنامه اینجا کلیک کنید

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

اگه سرهم‌‏بندی کتاب شاخ بود، فلاني شاخش به‌‏ آسمون مي‌‏رسيد!

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 5 تیر 1403