..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ اعلام هزینه غیر حضوری پرداخت قبوض آب

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

اعلام هزینه غیر حضوری پرداخت قبوض آب

مهر نوشت: معصومه آذرگون با بیان اینکه در شش ماهه دوم سال 91 بیش از 70 درصد از قبوض شهری و 45 درصد از قبوض روستایی در بخش آب شرب به صورت الکترونیکی توسط مشترکان پرداخت شده است گفت: به طور کلی می توان گفت تا پایان سال گذشته 66 درصد از قبوض شهری و روستایی آب در کشور به صورت الکترونیکی پرداخت شد.

مدیرکل خدمات مشترکان شرکت آب و فاضلاب کشور با اشاره به رشد 10 درصدی پرداخت غیرحضوری قبوض آب در کشور تا پایان سال گذشته اظهارداشت: آمار پرداخت های الکترونیکی سال 92 هنوز به صورت کامل جمع آوری نشده اما به طور متوسط پرداخت قبوض از طریق روش های الکترونیکی در شش ماه نخست سال 92 بیش از 10 درصد رشد یافته است.

وی شمار قبض های مشترکان شهری در شش ماه دوم سال 91 را 21 میلیون و 405 هزار و 468 فقره عنوان کرد و گفت: از این میزان قبض، 15 میلیون و 47 هزار و 901 قبض به صورت غیرحضوری پرداخت شده است.

آذرگون همچنین شمار قبض های مشترکان روستایی در شش ماه دوم سال 91 را چهار میلیون و 350 هزار و 372 فقره عنوان کرد و افزود: از این میزان قبض، یک میلیون و 922 هزار و 126 قبض به صورت غیرحضوری پرداخت شده است.

مدیرکل دفتر بررسی های اقتصادی و خدمات مشترکان شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با اشاره به روش های مختلف پرداخت غیرحضوری قبوض اظهارداشت: پرداخت های غیرحضوری می تواند ازطریق دستگاه های خودپرداز (ای تی ام)، دستگاه های پایانه فروش (پوز)، اینترنت، پیام کوتاه و تلفن بانک انجام شود.

وی با بیان اینکه بانک ها بابت هر پرداخت حضوری قبض، شش هزار تا شش هزار و 500 ریال کارمزد کم می کنند گفت: کارمزد پرداخت غیرحضوری هر قبض آب یکهزار ریال است. با پرداخت غیرحضوری هر قبض، از تحمیل هزینه ای در حدود پنج هزار تا پنج هزار و 500 ریال به شرکت های آب و فاضلاب جلوگیری می شود، ضمن اینکه کاهش تردد درون شهری، کاهش آلودگی هوا و کاهش مصرف سوخت های فسیلی و جلوگیری از صرف وقت مشتریان از دیگر ویژگی های پرداخت غیرحضوری قبوض است.

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

اون قدر ممیز دیده که حسابدار شده

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 3 مرداد 1403