..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ اهمیت داشتن وب سایت خوب برای تجارت ها چیست؟

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

اهمیت داشتن وب سایت خوب برای تجارت ها چیست؟

 

 به گزارش گروه خبری بانکی دات آی آر یک وب سایت خوب میتواند با بالا بردن میزان کیفیت، بهتر کردن محتوی و… روزانه بازدید بیشتری از مشتریان و مصرف کنندگان را داشته باشد چون در فضای آنلاین هرچقدر که کیفیت محتوی بالاتر باشد میزان جذب مخاطب هم بیشتر خواهد بود. یک وب سایت تجاری خوب باید برای محصولات و خدماتی که ارائه میدهد مطالب خوب و با کیفیت داشته باشد تا مشتریان بتوانند با بازدید از وب سایت با نوع تجارت و امکاناتی که ارائه میدهید آشنا شوند.

محتوی یک وب سایت تجاری باید به اندازه کافی کامل و خوب باشد که مشتریان را جذب کند یک وب سایت خوب با امکانات بالا باید به خوبی بتواند نیازهای مصرف کننده را برآورده کند. مصرف کنندگان با بازدید از وب سایت شما با انوع محصولات مختلف آشنا میشوند پس مطالب کامل و جامع در مورد هر محصول و نقاط قوت آن لازم است تا مشتریان به خوبی با یک محصول آشنا شوند.

 

داشتن نظر سنجی و یا بخشی که مشتریان و مصرف کنندگان بتوانند در آن نظرات خود را در مورد محصولی بیان کنند یکی از راه هایی است که کیفیت یک وب سایت را بالا میبرد مشتریان میتوانند با بیان نظرات خود در مورد یک محصول به تجارت ها هم کمک کنند تا بهتر بتوانند نیاز مصرف کننده را برطرف کنند.

 

همیشه بهتر است از آنچه که در تجارت خود به آن دست یافتید و هر آنچه که باعث موفقیت تجارت شما شده است را نیز در یک بخش جداگانه در وب سایت خود قرار دهید. مثلا لوح تقدیر و یا کسب رتبه نشان دهنده ی ارزش تجارت و کسب و کار شماست و مشتریان هم علاقمند هستند تا با این موفقیت ها را ببینند . همچنین میتوانید از اخبار به روز در مورد صنعت و تجارت خود در وب سایت تان استفاده کنید هر اخبار که به حوزه ی تجاری شما مرتبط است جذابیت وب سایت تان را بیشتر میکند.

 

استفاده از عنوان برای هر مطلب و همچنین استفاده از تصاویر جذابیت محتوی یک وب سایت را افزایش میدهد. عنوانها باید به حدی جذاب باشند که خواننده را به سمت خود بکشانند استفاده از تصاویر با کیفیتی که محصولات را نمایش بدهد و البته طراحی و گرافیک بالا از دیگر مواردی است که کیفیت یک وب سایت را افزایش میدهد و باعث افزایش میزان مشتریان خواهد شد.

 

اخبار منتخب بانکی دات آی آر:

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

به مردود می‌گیره تا به مشروط راضی شه!

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 30 اردیبهشت 1403