..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ بخشنامه وزارت صنعت درباره صدور کارت‌ بازرگانی

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

بخشنامه وزارت صنعت درباره صدور کارت‌ بازرگانی

به گزارش روابط عمومی اتاق ایران، «علی‌اکبر جاویدان»، قائم مقام دبیرکل اتاق ایران با اشاره به ابلاغ بخشنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت مبنی بر صدور کارت بازرگانی در شکل جدید، توضیح داد: این اقدام به هیچ وجه با جنبه‌های مختلف فعالیت‌های اقتصادی در این برهه حساس زمانی و همچنین قوانین و آیین‌نامه‌های موجود در این رابطه همخوانی ندارد.
وی ادامه داد: در این جلسه هیات رییسه اتاق ایران که یکشنبه ۲۳ تیرماه برگزار شد، مقرر شد که ضرر و زیان ناشی از اجرای این بخشنامه مشخص و به وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام شود تا از این طریق بتوان اجرای قانون صدور کارت بازرگانی را در مسیر مناسب آن پیگیری کرد.
براساس اظهارات جاویدان، تقویت کمیسیون‌های هجده گانه اتاق ایران که هفته گذشته انتخابات خود را برای دوره دوساله دوم خود برگزار کردند، در راستای ارائه کمک فکری و مشورتی به هیات رییسه اتاق ایران در همه زمینه‌های اقتصادی، مورد توجه قرار گرفت و همچنین تاکید شد که توانمندسازی تشکل‌های عضو اتاق برای رفع مشکلات و موانع اقتصادی به خصوص در شرایط تحریم برای کمک هرچه بیشتر به بدنه اقتصادی دولت یازدهم به صورت جدی در برنامه‌های اتاق قرار گیرد. قائم مقام دبیرکل اتاق ایران اظهار امیدواری کرد: به دنبال آن هستیم که با بهره‌گیری از همه امکانات اتاق به اهداف مورد نظر در کمک به ترکیب اقتصادی دولت یازدهم به نتایج مطلوب دست یابیم.

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

حسابدار بی‏کار، خواب تنخواه می‏بینه!

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 6 خرداد 1403