..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ جزئیات واگذاری برچسب جدید طرح شبنم

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

جزئیات واگذاری برچسب جدید طرح شبنم

مشاور قائم مقام اجرایی وزیر صنعت، ‌معدن و تجارت افزود: در طرح جدید امکان هیچ گونه سواستفاده و تخلفی وجود ندارد چرا که این برچسب همانند سابق در اختیار واردکنندگان قرار نمی‌گیرد و به صورت مستقیم توسط کارگزاران این طرح روی کالاها نصب می‌شوند.

.وی با اشاره به جلوگیری از هرگونه سواستفاده در نحوه الصاق این برچسب‌ها گفت:‌ هم اکنون برچسب‌های طرح شبنم در اختیار ۱۲ هزار کارگزارقرار می‌گیرد که کارهای نصب را به صورت مستقیم انجام می‌دهند.

.مدیر شبکه بازرسی و نظارت مردمی با اشاره به اینکه در صورت مشاهده هرگونه تخلف و سوء استفاده کارگزان برای نصب این برچسب‌ها گفت: ‌در صورت مشاهده هرگونه سوء استفاده کارگزار مورد نظر لغو امتیاز می‌شوند و امکان همکاری مجدد نیز وجود نخواهد داشت.

.نوری زاده با اشاره به اینکه برچسب‌های جدید طرح شبنم  اصالت واقعی کالا را نمایش می‌دهند، ‌گفت:‌ نصاب‌ها در هنگام نصب این برچسب‌ها ابتدا نام کالا،‌نام شرکت و نام کشور سازنده را ثبت می‌کنند و این اطلاعات تا ۴۸ ساعت در سامانه وزارت صنعت،‌معدن و تجارت ثبت می‌شود و خریدار در هنگام خرید می‌تواند به استعلام کامل کالای مورد نظر بپردازد که بر همین اساس امکان هرگونه سوء استقاده از متخلفان سلب می‌شود.

.وی با اشاره به ایجاد بازار سیاه برای برچسب‌های طرح شبنم گفت:‌ در مرحله اول ساماندهی سطح عرضه تنها در ۱۰ روز اول که نصب برچسب‌ها به صورت مستقیم در اختیار واردکنندگان قرار می‌گرفت امکان سو استفاده توسط برخی از واردکنندگان فراهم شد که با طرح جدید به هیچ عنوان شاهد این تقلب‌ها دیگر نخواهیم بود.

.مدیر شبکه بازرسی و نظارت مردمی با اشاره به تفاوت‌های طرح شبنم قدیمی و جدید گفت:‌ در طرح شبنم‌های نارنجی رنگ جدید نصاب‌ها اطلاعات کالا را با نام و اطلاعات دقیق ثبت می ‌کنند که این اطلاعات تا ۴۸ ساعت در سامانه وزارت صنعت،‌معدن و تجارت ثبت می‌شود و خریدار در هنگام خرید می تواند به استعلام کامل کالای مورد نظر بپردازد.

.نوری زاده با اشاره به اجرای مرحله دوم طرح شبنم در کشور گفت:‌ در این سری به هیچ عنوان امکان تقلب و سو استفاده وجود نخواهد داشت.

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

حسابرس بی‌کار، خواب تایم‏شیت می‌‏بینه!

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 20 آذر 1402