..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ حداکثرمزایای مالیاتی در بخش تولید اعمال می‌شود

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

حداکثرمزایای مالیاتی در بخش تولید اعمال می‌شود


به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی (شادا) به نقل از ایلنا، حسین وکیلی با بیان این مطلب، گفت: سازمان امور مالیاتی برای بخش تولید حداکثر مزایا در در نظر گرفته است و در تلاش است که به رونق تولید در این زمینه کمک کند.
وکیلی در عین حال با بیان اینکه در حال حاضر برای بخش تولید نمی‌توان معافیت مالیاتی اعمال کرد، به ضریب تعرفه‌ها اشاره کرد و اظهار داشت: ضرایب تعرفه در بخش لوازم خانگی برای تولید ۱۲ تا ۱۴ درصد و در بخش واردات ۲۰در صد است.
معاون سازمان امور مالیاتی کشور در ادامه به برنامه‌های این سازمان در راستای حمایت از تولید اشاره کرد و عنوان داشت: سازمان امور مالیاتی هم برای حمایت از بخش تولید برای اصلاح ماده ۱۰۴ قانون مالیات‌های مستقیم اقدام کرده است.
وی به نحوه پرداخت مالیات اشخاص حقوقی اشاره کرد و گفت: براین اساس زمانی می‌توان مالیات را مطالبه کرد که آن میزان مالیات در دوره مدیریت اشخاص حقوقی قطعیت پیدا کند و یا در زمان مدیریت وی اقساطی پرداخت نشده باشد

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

انبار رو آخر زمستون می‌‏شمارن!

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 11 آذر 1402