..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ دریافت وام ازدواج از اوایل سال آینده

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

دریافت وام ازدواج از اوایل سال آینده

به گزارش بینا، مسعود امینی ، در خصوص اعطای وام ازدواج به زوج ها به پانا اظهار کرد: به دستور رئیس جمهور تمامی متقاضیان وام ازدواج حائز شرایط می توانند از سال آینده وام خود را دریافت کنند.
مدیر کل دفتر ازدواج وزارت ورزش و جوانان تصریح کرد: برهمین اساس، بانک مرکزی متعهد شده است تا به زوج های جوانی که پرونده وام ازدواج آن ها تکمیل شده است، تسهیلات ارائه دهد و بررسی پرونده ها و ارائه وام ها از ابتدای سال آینده آغاز می شود.
وی افزود: تاکنون بیش از 850 هزار نفر در سال جاری موفق به دریافت وام ازدواج خود شده اند که این آمار معادل 60 درصد متقاضیان وام ازدواج است.
امینی خاطرنشان کرد: اعتبارلازم برای ارائه این وام ها 26 هزار میلیارد ریال اختصاص داده شده است.
به گفته مدیر کل دفتر ازدواج وزارت ورزش و جوانان طرح تاسیس حساب سپرده ازدواج جوانان از جمله اقداماتی است که با اجرای آن بخشی از مشکلات ارائه وام ازدواج برطرف می شود.
وی این طرح را از جمله طرح های پیشنهادی وزارت ورزش و جوانان در کارگروه مشترک بانک مرکزی و این وزارتخانه برشمرد و گفت: با تشکیل حساب سپرده ازدواج، سود سپرده آن به منظور حمایت از ازدواج جوانان به کار برده می شود و افراد می‌توانند سود سپرده بانکی خود را به منظور حمایت از ازدواج جوانان وقف کنند و در این راستا یک بانک ثابت مشخص خواهد شد.
این در حالی است که پیش از این محمد عباسی وزیر ورزش و جوانان گفته بود که موضوع وام ازدواج جزء اختیارات وزارت ورزش و جوانان نیست و بانک مرکزی متولی این امر است.

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

هر حساب‌‏سازی یه دادگاه‌بازی هم داره!

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 30 اردیبهشت 1403