..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ راه اندازی بیمه های خاص ورزشی

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

به گزارش بینا ، سید محمد کریمی گفت : همه آحاد جامعه باید از برکات بیمه ، منتفع شوند و ورزشکاران عزیز نیز از این امر مستثنا نیستند و باید به صورت ویژه به وضعیت آنان رسیدگی شود.
وی گفت : ماموریت صنعت بیمه ، بالابردن ضریب امنیت خاطر و افزایش سطح امید به آینده در میان همه آحاد جامعه است.
کریمی افزود : صنعت بیمه کشور در سال های اخیر با رشد چشمگیری روبرو بوده است و فعالان این صنعت ، عزم خود را جزم کرده اند به شاخص های کشورهای توسعه یافته نزدیک شوند.
وی خاطرنشان کرد: برای توسعه فرهنگ بیمه ، باید تلاش کنیم مردم با دیدن تابلوی شرکت ها و نمایندگی های بیمه ای ، احساس آرامش کنند و آینده خود را در گرو حمایت های این صنعت ببینند.
رئیس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران همچنین با تاکید بر تعیین تکلیف پرونده‌های خسارتی بیمه‌گذاران به دلیل افزایش نرخ دیه گفت: در سال جاری پنج هزار میلیارد تومان برای خسارت‌های شخص ثالث به مردم پرداخت شده است.
کریمی گفت: کسانی که پرونده فوتی یا جرحی ناشی از تصادف در دادگاه دارند، هر چه سریعتر برای تعیین تکلیف آن مراجعه و نتیجه را به شرکت بیمه اعلام کنند.
رئیس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران افزود: هموطنان فارغ از این که خسارتشان را در روزهای پایانی امسال یا سال آینده دریافت می‌کنند، پرونده خسارتی خود را تکمیل کنند زیرا با ورود به سال 92 با توجه به یوم‌الادا بودن و افزایش نرخ دیه ممکن است برای پرداخت تفاوت آن با مشکل مواجه شوند.
وی تصریح کرد: طبق قانون شخص ثالث شرکت‌ها تا سقف تعهدات خود ملزم به پرداخت هستند و مردم باید تفاوت را بپردازند.
کریمی با بیان اینکه شرکت‌های بیمه در سال جاری، پنج هزار میلیارد تومان برای خسارت‌های شخص ثالث اعم از مالی، جرحی و فوت پرداخت کرده اند، گفت: پرونده‌های خسارتی شخص ثالث یک میلیون و 300هزار فقره و حدود 20 درصد آن فوتی و جرحی است.

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

هزار تا حساب می‌‏سازه یکیش کتاب نداره!

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 30 اردیبهشت 1403