..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ روش نوین اینفومرشیال برای کسب و کارهای کوچک

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

روش نوین اینفومرشیال برای کسب و کارهای کوچک

 

به گزارش گروه خبری بانکی دات آی آر یکی از روش های ارتباطی که بیشتر شرکت ها از آن استفاده می کنند روش اینفومرشیال یا همان تله شاپینگ است در این روش شما محصولات و خدمات شرکتتان را از طریق تلویزیون به مدت 15 تا 30 دقیقه تبلیغ میکنید و در آگهی تبلیغاتی شماره تلفن، وب سایت و… را عنوان میکنید. اینفومرشیال یکی از روش های نوین بازاریابی از طریق تلویزیون و پیام های بازرگانی است. در حال حاضر هم اینفومرشیال آنلاین و هم از طریق تلویزیون مورد استقبال قرار گرفته است. با استفاده از این روش یک آگهی بازرگانی حرفه ای برای معرفی محصولات و خدمات تان داشته باشید اینفومرشیال به شما کمک میکند تا ارائه محصولات شما به نحو احسن انجام شود.

 

 1-در ابتدا باید تصمیم بگیرید که چه چیزی را میخواهید تبلیغ کنید؟ اینفومرشیال خدمات، فروش یک محصول تک یا گروهی از محصولات و خدماتی که ارائه میدهید؟

 

2-چه مقدار می خواهید هزینه کنید؟ اینفومرشیال های آنلاین از نوع تلویزیونی آن ارزان تر است پس اگر میخواهید در تلویزیون تبلیغ کنید باید بیشتر هزینه کنید.

 

3-در تبلیغات تان صداقت داشته باشید. مثلا کمیسیون فدرال تجارت و کمیسیون بورس اوراق بهادار یکسری قوانین کلی را برای تبلیغات سالم وضع کرده پس بهتر است تبلیغات مان گمراه کننده و غیر واقعی نباشد تا نتیجه ی بهتری از اینفومرشیال بگیریم.

 

4-یک سخنران را انتخاب کنید کسی که فن بیان خوبی دارد مثلا این سخنران میتواند یکی از کارمندانتان باشد یا میتوانید از یک شخص معروف برای تبلیغاتتان استفاده کنید.

 

5-متن تبلیغ بازرگانی تان را بنویسید. حتما در این متن از لغات و عبارات زیبا استفاده کنید و خلاقیت به خرج دهید. فیلم، عکس و نظریات افراد مشهور را هم استفاده کنید تا معرفی محصول و خدمات تان جذاب تر باشد. تبلیغ تان را با شرح و توضیح محصول مورد نظر آغاز کنید پس از آن از مزایا و فوایدش بگویید به این ترتیب افراد بیشتر تمایل پیدا میکنند تا تبلیغ شما را ببینند. همیشه در تبلیغاتتان از افراد یا شرکت هایی که محصول شما را استفاده کردند گزارشی تهیه کنید و در تبلیغ تان بگنجانید برای این کار از هنرمندان کمک نگیرید فقط از افراد عادی سوال کنید که آیا از محصول شما رضایت دارند یا خیر.

 

6-فراخوان بگذارید. از مردم بخواهید محصولات شما را بخرند در وب سایت تان عضو شوند یا برای دریافت خبرنامه ها از سایت تان استفاده کنند. حتما در تبلیغ تان آدرس وب سایت و تلفن را فراموش نکنید تا مشتری ها راحت بتوانند با شما تماس بگیرند.

 

7-از تلویزیون زمانی را برای پخش آگهی تان بخرید. یک شبکه ی محلی را انتخاب کنید یا درخواست یک رسانه ی محلی بدهید. میتوانید اسلات زمانی بخرید که با بودجه تان هم هماهنگی داشته باشد. شبکه های مختلف در زمان های مختلف برای تبلیغ آگهی های بازرگانی قیمت های متفاوتی دارند که به تناسب بودجه تان میتوانید یکی از آن ها را انتخاب کنید. از شرکت‌های بازاریابی که متخصص در اینفومرشیال هستند کمک بگیرید. اگر بودجه تان کافی بود از یک مشاور یا متخصص در امر بازاریابی استفاده کنید تا اینفومرشیال شما را طوری طراحی کند که بیشترین تاثیر را روی مخاطب بگذارد و محصولات تان را به بهترین و جذاب ترین نحو ممکن تبلیغ کند تا فروش بیشتری داشته باشید.

 

اخبار منتخب بانکی دات آی آر:

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

حسابرسی مفت نمي‌شه، ممیزم دوست نمي‌شه!

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 4 اسفند 1402