..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ گزارش آنلاین عوارض دریافتی از کالاها

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

گزارش آنلاین عوارض دریافتی از کالاها

به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی (شادا) به نقل از گمرک، این امکان هم اکنون برای کالاها از جمله خودرو، برنج ، گوشت و سیگار فراهم گردیده و به برنامه ریزان اقتصادی این امکان را می دهد که به صورت آنلاین و لحظه ای گزارش میزان دریافتی ها از بابت عوارض ورود کالاهای مهم و حساس را به صورت لحظه ای به تفکیک ۳۰نوع عوارض و سهم هر یک از سازما نها از گمرک دریافت نمایند و در برنامه ریزی های خود این موارد را در نظر بگیرند .

این مطلب بخشی از گزارشی است که کرباسیان رئیس کل گمرک ایران در بازدید عبداللهی نماینده مردم ماهنشان، انگوران و ایجرود و عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی از سامانه پنجره واحد تجارت فرامرزی ارائه داد و گفت: قبلا” چندین ماه طول می کشید تا این گزارش ها آماده و به برنامه ریزان اقتصادی ارائه گردد.
عبداللهی که هفت دوره نماینده مردم در خانه ملت بوده ، سوابق درخشانی در خصوص نظارت بر بودجه و طی مراحل تصویب آن در مجلس دارد و چندین دوره رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی بوده است و برای ایشان بسیار حائز اهمیت بود که چنین امکانی با بهره گیری از سامانه پنجره واحد تجارت فرامرزی در کشور فراهم شده است .

این گزارش می افزاید: عبداللهی نماینده مردم ماهنشان ، انگوران و ایجرود در مجلس شورای اسلامی در پایان این بازدید عملکرد گمرک در خصوص الکترونیکی کردن رویه ها را قابل تحسین دانست و از اینکه با کمک دانش پژوهان داخلی این سامانه طراحی و از سوی گمرک ایران مورد بهره برداری قرار گرفته است ، تقدیر و تشکر کرد.
شایان ذکر است که نجفی مدیرعامل شرکت خدمات انفورماتیک ایران و مسئول سابق آسیکودای گمرک نیز در این بازدید حضور داشت.

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

کار در سازمان (حسابرسی) و ما گرد جهان می‌‏گردیم!

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 14 بهمن 1401