..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ سئو چیست؟

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

پول‌نیوز – زمانی که شما در موتور های جستجوگر مثل گوگل به دنبال یک مطلب خاص می گردید،شاید این سوال برایتان پیش آمده باشد که چرا برخی از سایت ها در صفحه نخست جستجوگر هستند و رتبه بالاتری نسبت به صد ها سایت دیگر دارند؟

این مسئله از آنجا اهمیت پیدا می کند که اکثر مردم برای رسیدن به مطلب یا موضوع مد نظر خود، از موتور های جستجوگر استفاده می کنند و این مهم باعث شدهبین سایت ها رقابت بوجود بیاید و مدیران سایت ها به دنبال روش هایی باشند که بتوانند در صفحه نخست موتور های جستجوگر قرار بگیرند.

سئو یکی از روش هایی ست که وب نویسان برای بهبود رتبه سایت در موتور های جستجوگر به    کار می گیرند. سئو seo مخففSearch Engine Optimization به معنای بهینه سازی موتور جستجو می باشد.

مهمترین ویژگی سئو، هدایت بازدید کننده هدفمند به سایت شماست. در حقیقت سئو یک روش تبلیغاتی ست که به صورت رایگان در اختیار وب نویسان قرار گرفته است.برای مثال کاربرانی که در گوگل مطلبی را جستجو می کنند، اغلب نتایج صفحه اول را بررسی می کنند. پس زمانی یک سایت در صفحه اصلی موتور جستجوگر قرار می گیرد، که بتواند موضوعی را منتشر کند که برای موتورهای جستجوگر جالب و فریبنده باشد.

مدیر سایت بایدعنوان صفحه مناسب، تگ ها و متا تگ ها، کلمات کلیدی و عبارات کلیدی و توضیحات مناسب و در کل محتوا را با توجه به نیاز کاربران آماده کند و برای موتور های جستجوگر مهم باشد.

اخبار منتخب بانکی دات آی آر:

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

چه علی‌‏ الراسیه كه ممیزش هم گريه مي‌‏كنه!

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 26 فروردین 1403