..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ سربازی نرفته های خارج از کشور، با خیال راحت برگردند

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

سربازی نرفته های خارج از کشور، با خیال راحت برگردند

سردار موسی کمالی در مورد چگونگی دریافت مجوز اظهار داشت: این افراد بایستی به سفارت یا نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور مراجعه و قبل از ورود به کشور گذرنامه خود را به مهر اجازه تردد که قبلا برای این کار پیش بینی شده است، ممهور کنند. مهلت اجرای این مقررات تا سال 1396 می باشد.

وی اظهار داشت: کسانی که با توجه به مقررات در خارج از کشور مشغول تحصیل هستند و یا فرزندان ماموران جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور که والدین خود را همراهی می کنند از این قاعده مستثنی هستند و طبق قوانین مربوط، در صورت لزم می توانند بیش از سه ماه نیز به کشور مسافرت کنند.

جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح تاکید نمود: از زمان ابلاغ این مقررات، اجرای مقررات مصوب سال 85 که به مشمولین ایرانی که قبل از سال 83 از کشور خارج شده بودند اجازه خرید سربازی می داد متوقف می شود . به همین خاطر کسانی که قبلا بر اساس مقررات قبلی برایخرید سربازی اقدام کرده و تشکیل پرونده داده بودند مقررات جدید عطف به ما سبق نشده و بر اساس قانون قبلی به وضعیت آنان رسیدگی خواهد شد.

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

از اين سمینارها‌‏ی حسابداری كسي معجز نمی‌بینه

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 30 اردیبهشت 1403