..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ سقف بدهی مالیاتی ۵۰۰ برابر می‌شود.

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

سقف بدهی مالیاتی ۵۰۰ برابر می‌شود.علی اکبر جاویدان در گفتگو با مهر با بیان اینکه براساس تصویب کمیته ماده ۷۶ قانون برنامه پنجم که در اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران مستقر است و نیز موافقت سازمان امور مالیاتی، سقف بدهی مالیاتی برای ممنوع الخروج کردن افراد از یک میلیون تومان به ۵۰۰ میلیون تومان افزایش یافت.

قائم مقام دبیر کل اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران افزود: با توجه به تازه ترین نشست کمیته ماده ۷۶ ممنوع الخروج کردن افراد به دلیل بدهکاری مورد بررسی قرار گرفته و به اعتقاد اعضا ممنوع الخروج کردن یک فرد از طریق سازمان امور مالیاتی و یا بانک‌ها امکان پذیر نیست و حکم دستگاه قضا باید مبنای کار قرار گیرد.

وی تصریح کرد: ممنوع الخروج کردن افراد بدون حکم دادگاه، گرفتن حق شهروندی از افراد است، بنابراین نباید تولیدکننده را به دلیل بدهی مالیاتی و بانکی و بدون بررسی در محاکم قضایی ممنوع الخروج کرد.

به گفته جاویدان، همچنین مقرر شد کمیته ای از مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی، اتاق بازرگانی ایران و معاونت حقوقی رئیس جمهور موضوع ممنوع الخروج‌ها را مجدد بررسی و نتیجه را برای تصمیم گیری نهایی در کمیته ماده ۷۶ ارایه دهند.

وی همچنین خاطرنشان کرد: مقرر شده است تا به دلیل حساسیت جلسات کمیسیون ماده یک و کمیته های فرعی آن، یک نفر از هیات رئیسه اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران در این کمیسیون حضور داشته باشند.

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

حسابدار بی‏کار، خواب تنخواه می‏بینه!

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 26 فروردین 1403