..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ شرایط جدید وام‌دهی به بدهکاران

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

 

 

به گزارش خبرگزاری مهر، سیدعلی اصغر میرمحمدصادقی گفت: واحدهای تولیدی که به دلیل کاهش فروش با کاهش سود روبرو شده اند، واحدهایی که تسهیلات قبلی را در محل مورد توافق با بانک هزینه کرده اند و واحدهایی که با وجود مشکلات، تعدیل نیرو نداشته اند یا تعهد کنند نیروهای تعدیلی را به کار برگردانند می توانند از تسهیلات جدید بانک ها استفاده کنند.

 

وی افزود: واحدهای تولیدی که از دولت طلبکار هستند، واحدهایی که تولید آنها بخاطر شرایط کلان اقتصادی نظیر نوسانات ناگهانی نرخ برابری اسعار به مشکل برخورده و همچنین واحدهایی که دارای توان صادراتی تشخیص داده شوند هم می توانند از تسهیلات جدید بهره مند شوند.

 

این مقام مسئول در بانک مرکزی تاکید کرد: بانک ها و موسسات اعتباری موظفند با مدنظر قرار دادن اصول کلی حاکم بر تخصیص منابع و از جمله تحکیم وثیقه برای بدهکاران، با واحدهای تولیدی همکاری کنند.

 

به گفته مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی، این تصمیم به دستور رئیس کل بانک مرکزی برای خروج هرچه سریعتر اقتصاد از رکود و حل مشکلات واحدهای تولیدی صادر شده است.

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

استانداردهای ترجمه‌شده رو که دیگه براش هورا نمی‌‏کشن!

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 14 بهمن 1401