..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ شرایط نقل و انتقال فرهنگیان

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

شرایط نقل و انتقال فرهنگیان

جعفر بابایی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: برابر شیوه‌نامه تعیین شرایط و ضوابط نقل و انتقال نیروهای رسمی و پیمانی شاغل در واحدهای آموزشی متقاضی انتقال درون و برون استان به جز متعهدین خدمت به منطقه مبداء (مشمولان قانون متعهدین خدمت مصوبه سال 69 مجلس شورای اسلامی و مستخدمین از محل سهمیه بومی و بر اساس بخشنامه صاده از سوی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس‌جمهور) با رعایت عدم نیاز مبداء و نیاز مقصد، به اداره کل‌ آموزش و پرورش استان‌ها تفویض شده است.
 
وی افزود: بر همین اساس از ابتدای اردیبهشت ماه امسال درخواست متقاضیان توسط کارگزینی محل خدمت دریافت و بررسی و هماهنگی با مقصد نیز تا 4 خرداد ماه انجام می‌شود.
 
مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: بررسی درخواست متقاضیان ورود و پاسخ به مبداء خدمتی تا اول تیرماه انجام و نتیجه به متقاضیان انتقال توسط منطقه مبداء خدمتی تا 15 مرداد ماه اعلام خواهد شد.
 
بابایی با تاکبد بر اینکه نقل و انتقال به آموزش و پرورش شهر تهران ممنوع است، افزود: ارائه درخواست انتقال به صورت حضوری توسط متقاضی به کارشناسی امور اداری منطقه محل خدمت باید انجام شود.
 
به گفته مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش، برابر شیوه‌نامه نقل و انتقال، تعیین شرایط و ضوابط با اداره کل آموزش و پرورش استان‌ها است.
 
وی گفت: برابر شیوه‌نامه‌ای که در 18 اردیبهشت ماه جاری صادر شده است، مجوز تبدیل انتقال موقت سال گذشته متقاضیان به دائم در صورت ارائه درخواست متقاضی به مبداء خدمتی (غیر از متعهدین خدمت و همچنین فرهنگیانی که انتقال آنان جهت ادامه تحصیل خود یا همسر بوده است) صادر شده است.

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

هر حساب‌‏سازی یه دادگاه‌بازی هم داره!

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 4 اسفند 1402