..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ شغل هایی که در ۲۰۱۸شانس بیشتری دارند

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

شغل هایی که در ۲۰۱۸شانس بیشتری دارند

 

واقعیت مجازی

آیا واقعیت مجازی، مرز بعدی تکنولوژی است؟ لوازم و تجهیزات واقعیت مجازی (VR) از سال ۲۰۱۵به بازار عرضه شدند؛ اما در همین مدت کوتاه، محبوبیت زیادی پیدا کردند.انتظار می‌رود درآمد حاصل از واقعیت مجازی و واقعیت افزوده (AR) در سال ۲۰۱۸تا ۷میلیارد دلار افزایش پیدا کند و تا پایان سال ۲۰۲۱به حدود ۷۵میلیارد دلار برسد. واقعیت مجازی یک میدان باز با پتانسیلی بسیار بالا است. بنابراین سخت است که پیش‌بینی کنیم چه صنایعی تحت تأثیر توسعه‌ی آن قرار خواهند گرفت.

تعطیلات خانوادگی داوطلبانه !

برای برخی از افراد، تعطیلات فقط فرصتی برای دور شدن از زندگی روزمره نیست، بلکه موقعیتی است که می‌توان به بهبود جهان کمک کرد. صنعت «گردشگری آزاد یا Voluntourism» به‌وسیله‌ی گردشگرانی که می‌خواهند به جهان خدمت کنند، تعریف می‌شود. صنعت گردشگری آزاد به‌سرعت در حال پیشرفت است. با در نظر گرفتن ترجیحات جوانان امروز و همچنین رواج هر چه بیشتر دورکاری، این سفرها در آینده‌ای نزدیک رقیب سرسخت تعطیلات سنتی خواهند شد.

انرژی‌های سبز یا انرژی های تجدید پذیر

در طول ۱۰سال گذشته صنعت انرژی سبز در آمریکا رشد مداومی داشته است و شرکت‌های مطرحی هم در اروپا و چین فعالیت‌های چشمگیر خود را به جهان نشان داده‌اند. انرژی‌های تجدید پذیر یک منبع خوب شغلی هم به شمار می‌روند؛ چنانکه در سال ۲۰۱۷بیش از ۲.۷میلیون نفر فقط در کشور آمریکا در این صنعت شاغل بوده‌اند.

هواپیمای بدون سرنشین

پهپادها نخستین بار به‌عنوان یک فناوری نظامی مورد استفاده قرار گرفتند و هنوز هم مهم‌ترین کاربردشان در برنامه‌های نظامی و امنیتی است. کاربرد این فناوری در ساخت‌وساز، سینما، آتش‌نشانی و کشاورزی محرز است. به‌علاوه آن‌ها می‌توانند به‌صورت ریموت آتشفشان‌ها و مناطق سیل‌زده را مورد بازدید قرار دهند، محصولات را به‌طور مؤثر بررسی کنند و حتی بسته‌های سفارشی را تحویل دهند. شاید اگر قیمت این فناوری کاهش پیدا کند، تعداد بیشتری از مردم آن‌ها را برای مقاصد شخصی خریداری کنند.

تکنولوژی‌های حمل‌ونقل مسافر و جاده ای

آیا حاضرید سوار اتومبیل‌های خودکار بدون راننده شوید؟ اتومبیل‌های خودکار بدون راننده بیشتر به داستان‌های علمی تخیلی شبیه‌اند؛ ولی در حال حاضر بسیاری از تولیدکنندگان مهم خودرو و شرکت‌های بزرگ تکنولوژی در حال‌ توسعه‌ی این فناوری هستند.

 بیوتکنولوژی

بیوتکنولوژی در دهه‌ی ۷۰میلادی، از فصل مشترک زیست‌شناسی و تکنولوژی به وجود آمد. بیوتکنولوژی پتانسیل حل مشکلات مختلفی در زمینه‌های پزشکی، کشاورزی و صنعتی دارد و همچنان که این صنعت رشد پیدا می‌کند، پتانسیل‌های آن‌هم افزایش می‌یابند. در حال حاضر بیوتکنولوژی در زمینه‌های رفع مشکلات موجود در تکنولوژی‌های جدید احیاکننده پزشکی، کمک به درمان بیماری‌های صعب‌العلاج مثل آلزایمر و سرطان‌ها و همچنین بهبود محصولات کشاورزی فعالیت می‌کند.

بازاریابی محتوا

 

امروزه بدون در نظر گرفتن بازاریابی محتوا، صحبت کردن از بازاریابی غیر ممکن است. بازاریابی محتوا بخش جدایی‌ناپذیر بازاریابی دیجیتال است و در کنار سئو، شبکه‌های اجتماعی و بازاریابی ایمیلی قرار می‌گیرد. این محتوای اصیل است که برند شما را تعریف می‌کند، خریداران جدیدی را به سمت شما جذب می‌کند و وفاداری مشتریانتان را تضمین می‌کند. رشد بازاریابی محتوا به این زودی متوقف نمی‌شود و نه‌تنها در سال ۲۰۱۸، بلکه در سال‌های بعد نیز ادامه خواهد داشت.

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

کار در سازمان (حسابرسی) و ما گرد جهان می‌‏گردیم!

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 7 مهر 1402