..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ صدور ضمانت‌نامه بانکی برای شرکتهای دولتی

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

صدور ضمانت‌نامه بانکی برای شرکتهای دولتی

به گزارش بینا، امیر میمنت آبادی از پیش بینی اولویت های جدید صدور ضمانت نامه بانکی برای تعاونی ها خبر داد و به مهر گفت: تاکنون ذینفع ضمانت نامه های صندوق فقط بانک ها بودند که با تصویب پیش بینی های جدید شرکت های دولتی و غیردولتی نیز مشمول می شوند و یک فضای جدیدی در معاملات و فعالیت های شرکت های تعاونی باز می شود.
مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری بخش تعاون با بیان اینکه ضمانت نامه های بانکی صندوق تاکنون فقط مربوط به بانک هایی بود که از بانک مرکزی مجوز فعالیت داشتند، اظهار داشت: با مقررات جدید و گسترش زمینه صدور ضمانت نامه های بانکی، شرکت های دولتی و غیردولتی هم می توانند از امکانات صندوق استفاده کنند.
میمنت آبادی خاطر نشان کرد: در سال جاری و به ویزه در نیمه دوم سال عملکرد مناسبی را در بخش صدور ضمانت نامه های بانکی داشته ایم و دلیل آن هم این است که بانک کشاورزی و توسع تعاون از محل اعتبارات خودشان و اعتبارات صندوق توسعه ملی، منابع خوبی را به شرکت های تعاونی اختصاص دادند.
این مقام مسئول در بخش تعاون ادامه داد: پیش بینی می شود که تا پایان سال جاری میزان صدور ضمانت نامه اعتباری صندوق ضمانت سرمایه گذاری بخش تعاون از ۱۰۰۰ میلیارد ریال عبور کند. فاصله بین درخواست و صدور ضمانت نامه های اعتباری نیز کاهش یافته است.
وی تاکید کرد: تاکنون زمان دریافت درخواست ها برای صدور ضمانت نامه های بانکی تا صدور ضمانت نامه ۲ تا بیش از دوماه به طول می انجامید که هم اکنون این زمان به ۱ ماه کاهش یافته است. البته اگر مدارک متقاضیان کامل و آماده باشد صندوق می تواند به روز هم نسبت به صدور ضمانت نامه بانکی اقدام کند.
میمنت آبادی بیان داشت: ما در حال حاضر جلسات هیئت مدیره و کمیته های فنی را تشکیل می دهیم و روند دریافت درخواست ها تا صدور ضمانت نامه ها را بررسی و در صورت لزوم تغییراتی در آنها ایجاد می کنیم.

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

هر کی گزارش می‌‏فروشد/ مشتری با وی بجوشد

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 6 خرداد 1403