..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ طرح استفساریه ماده ۱۳۳ قانون مالیات‌های مستقیم تصویب شد.

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

طرح استفساریه ماده ۱۳۳ قانون مالیات‌های مستقیم تصویب شد.

 

محمد‌مهدی برومندی در گفت‌و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با یادآوری موضوعات مورد بحث امروز کمیسیون متبوع خود افزود: بررسی طرح اصلاح ماده ۳۳ قانون توزیع عادلانه آب که توسط شورای عالی استان‌ها ارائه شده بود، و در واقع آن‌ها در این ماده می‌خواستند بندی به عنوان بند ج به ماده ۳۳ مذکور اضافه کنند که شهرداری‌ها بتوانند جهت توسعه و نگه‌داری بوستان‌های عمومی و فضای سبز شهری با کسب مجوز از وزارت نیرو به صورت رایگان نسبت به برداشت آب خام از منابع سدی و زیر‌زمینی اقدام کنند که کلیات آن مورد مخالفت نمایندگان قرار گرفت.

همچنین طرح استفساریه بند( د) ماده ۴ قانون ثبت اختراعات طر‌ح‌های صنعتی وعلائم تجاری به تصویب کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس رسید.

گفتنی است طرح استفساریه ماده ۱۳۳ قانون مالیات‌های مستقیم که آیا تعاونی‌های تولید روستایی مانند شرکت تعاونی در فهرست معاف‌شدگان از پرداخت مالیات قرار می‌گیرند یا نه مورد بحث قرار گرفت که نهایتأ مورد تصویب کمیسیون مذکور قرار گرفت.

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

حسابدار دست‌‏پاچه مالیات رو دو برابر می‌کنه!

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 30 اردیبهشت 1403