..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ طرح جامع مالیاتی سال ۹۳ در تمام استان های کشور اجرایی می شود

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

طرح جامع مالیاتی سال ۹۳ در تمام استان های کشور اجرایی می شود

وی هدف از اجرای این طرح را جمع آوری اطلاعات مودیان مالیاتی و بنگاه های اقتصادی، امانتداری و شفاف سازی در پرداخت مالیات عنوان کرد.
وکیلی مکانیزه و الکترونیکی شدن امور مالیاتی برای ساماندهی فرایندهای اجرایی مالیات را یکی دیگر از طرح های در دست اقدام سازمان امور مالیاتی کشور اعلام کرد.
وی اظهار کرد: در صورت حمایت حاکمیت و مردم، عزم عمومی سازمان امور مالیاتی نه تنها قادر به تامین هزینه های عمومی است بلکه با ارایه راهکارهای مناسب و نهادینه کردن فرهنگ مالیاتی می تواند کل بودجه عمومی کشور را تامین کند.
معاون توسعه منابع انسانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد نیز  گفت: جایگاه، اهمیت و نقش وصول مالیات ها در بودجه و هزینه های عمومی بر هیچکس پوشیده نیست.
مجید محنایی افزود: نقش سازمان امور مالیاتی با توجه به رویکرد دولت جدید مبنی برسرمایه گذاری بر منابع غیر نفتی و کاهش هزینه کرد منابع نفتی بیش از پیش ملموس است.
وی یکی از معضلات اساسی در وصول در آمدهای مصوب را فرار مالیاتی مودیان عنوان کرد و گفت:باید قوانین کامل و محکمی برای مقابله با این معضل تصویب و اعمال شود.

 

محنایی خواستار ارتقای آگاهی مردم نسبت به پرداخت مالیات شد و افزود: چنانچه فرایند وصول مالیات به طور شفاف برای مردم تبیین و تفهیم شود از این امر استقبال خواهند کرد.

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

از گير حسابرس در اومد، گير ممیز افتاد

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 4 اسفند 1402