..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ فهرست جدید واگذاری سال ۹۳ اعلام شد.

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

فهرست جدید واگذاری سال ۹۳ اعلام شد.

 

 

رئیس کل سازمان خصوصی‌سازی از ارائه و طرح فهرست نهایی شرکت‌های قابل واگذاری در سال ۹۳ در جلسه آینده هیات واگذاری خبر داد.

 

به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی (شادا) به نقل از مهر، عبدالله پوری حسینی در مورد فهرست نهایی شرکتهای قابل واگذاری در سال ۹۳ گفت: تصمیم‌گیری در مورد فهرست واگذاری های سال ۹۳ سازمان خصوصی‌سازی متفاوت از سالهای گذشته است و امسال تصمیم گرفتیم شرکتهای قابل واگذاری را با هماهنگی شرکتهای مادر تخصصی مورد بررسی قرار دهیم.
وی تصریح کرد: با بررسی‌های صورت گرفته، تاکنون اتفاق نظر سازمان خصوصی‌سازی با شرکتهای مادر تخصصی برای درج نام ۱۶۱ شرکت در فهرست واگذاریهای سال ۹۳ قطعی شده است که از این تعداد ۵۹ شرکت به گروه یک و ۱۰۲ شرکت به گروه دو تعلق دارد.
معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی افزود: درج یا عدم درج نام ۶۲ شرکت در فهرست واگذاریهای امسال که ۶ بنگاه گروه یک و ۵۶ بنگاه گروه دو را شامل می‌شود نیز در حال بررسی است؛ بعلاوه این که تا برگزاری جلسه آینده هیات واگذاری بررسی ۱۵۳ شرکت در قالب ۴۵ شرکت گروه یک و ۱۰۸ شرکت گروه دو در برنامه های این سازمان قرار دارد.
وی گفت:در مجموع در خصوص ۳۷۶ شرکت برای درج در فهرست واگذاریهای سال ۹۳ سازمان خصوصی سازی کار کارشناسی صورت خواهد گرفت و تلاش می‌کنیم لیست کاملی را برای طرح در جلسه آینده هیات واگذاری آماده کنیم.

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

یک حساب راست تو حساباش نیست!

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 4 اسفند 1402