..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ معافیت مالیاتی ۱۰۰ تا ۲۰۰ درصدی برای واحدهای صنعتی

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

معافیت مالیاتی ۱۰۰ تا ۲۰۰ درصدی برای واحدهای صنعتی

 

محمد حسین‌زاده بحرینی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به برگزاری جلسه امروز (یکشنبه ۲۱ اردیبهشت) این کمیسیون، گفت: در این جلسه برخی موارد ارجاعی از صحن علنی مجلس بررسی شد.

 

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی افزود:‌ یکی از این موارد ارجاعی، مالیات بر عائدی املاک بود که در نهایت به تصویب اعضای کمیسیون رسید.

 

وی با اشاره به بررسی معافیت مالیاتی برخی واحدهای صنعتی، معدنی و گردشگری در جلسه امروز کمیسیون اقتصادی مجلس، ادامه داد: در این نشست مقرر شد تا این دسته از واحدهای اقتصادی که به تازگی احداث شده یا اخیرا به توسعه تأسیسات قبلی خود اقدام کرده‌اند، در مناطق برخوردار تا صد در صد و در مناطق کمتر توسعه یافته تا دویست درصد مبلغ سرمایه‌گذاری‌شده، از پرداخت مالیات معاف شوند.

 

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به تصویب واگذاری تعیین نرخ اراضی و املاک از سوی دولت در جلسه امروز این کمیسیون، تصریح کرد: اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس تصویب کردند تا سقف نرخ هزینه معامله اراضی و املاک از سوی دولت تعیین شده و دولت موظف می شود این نرخ را به کمیسیون‌های ویژه معاملات املاک در سراسر کشور ابلاغ کند.

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

کار در سازمان (حسابرسی) و ما گرد جهان می‌‏گردیم!

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 4 اسفند 1402