..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ کالاهای بدون آرم شبنم از اول بهمن ماه قاچاق محسوب خواهد شد

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

کالاهای بدون آرم شبنم از اول بهمن ماه قاچاق محسوب خواهد شد

يدالله صادقی – رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران – در گفت‌وگو با ایسنا درباره اجرای طرح شبنم با بیان این‌که از آخر دی ماه سال جاری بازرسان بر روند نصب آرم شبنم بر روی کالاهای وارداتی نظارت می‌کنند، اظهار کرد: طرح شبنم در حال اجراست و تا آخر دی ماه واحدهای واردکننده و عرضه‌کننده کالا وقت دارند که شبنم را بر روی کالاهای وارداتی خود نصب کنند.

وی ادامه داد: از آخر دی ماه بازرسی‌ها بر روند نصب شبنم بر روی کالاهای وارداتی آغاز می‌شود.

صادقی با تاکید بر این‌که در صورت نصب نکردن آرم شبنم بر روی کالاهای وارداتی بازرسان آن کالا را قاچاق اعلام می‌کنند، خاطرنشان کرد: در مرحله اول اجرای طرح شبنم که در نیمه اول سال جاری اجرایی شد شش گروه کالایی شامل این طرح شدند.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران افزود: در مرحله دوم نیز که از نیمه دوم سال جاری آغاز شد کل کالاهای وارداتی مشمول اجرای طرح شبنم شده و تا آخر دی ماه واحدهای واردکننده وقت دارند آرم شبنم بر روی کالاهای خود درج کنند.

وی در پایان با بیان این‌که کلیه بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت بر روند اجرای این طرح و درج آرم شبنم بر روی کالاهای وارداتی نظارت می‌کنند، گفت: بازرسان کار خود را از اواخر دی ماه آغاز کرده و اگر واحدهای تولیدی در مدت زمان تعیین شده این طرح را اجرایی نکنند با آنان برخورد می‌شود.

طرح شنبم شبکه بازرسی و نظارت مردمی است که با پیشنهاد ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت به منظور شفاف سازی گردش کالا و عدم قاچاق بودن آن استفاده می‌شود.

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

حسابداری، اختياري!!!

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 28 خرداد 1403