..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ گروه‌های جدید بیمه‌پرداز با رعایت ماده ۹۰ قانون تأمین‌اجتماعی

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

گروه‌های جدید بیمه‌پرداز با رعایت ماده ۹۰ قانون تأمین‌اجتماعی

سرپرست تأمین‌اجتماعی خراسان جنوبی در تشریح وجود برخی خلاءهای قانونی که موجب سوءاستفاده از منابع این سازمان می‌شود به عنوان نمونه به موضوع بهره‌مندی فرزندان دختر مستمری‌بگیران بازمانده که به صورت صوری متارکه کرده و تنها براساس طلاق‌نامه از مستمری این سازمان بهره‌مند می‌شوند؛ اشاره کرد و تبیین اصلاح رویکرد حمایتی و تشریح ماهیت بیمه‌ای این سازمان در برگزاری نشست‌ها و جلسات کانون‌های بازنشستگی با مراجع تصمیم‌گیری و نمایندگان مجلس شورای‌اسلامی را ضروری دانست.
وی مشارکت و همراهی جامعه بازنشستگان و مستمری‌بگیران را عامل مهم پیشبرد اهداف تأمین‌اجتماعی برشمرد و افزود: تشخیص و تبیین چالش‌ها و تهدیدات پیش‌روی این سازمان نیازمند همراهی و مشارکت اعضای کانون‌های بازنشستگی است.
در ادامه این جلسه اعضای کانون‌های بازنشستگی و مستمری‌بگیران خراسان شمالی انتصاب دکتر نوربخش به عنوان مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی که از مدیران قدیمی خانواده تأمین‌اجتماعی است را موجب دلگرمی و امیدواری جامعه بیمه‌شدگان و مستمری‌بگیران دانستند و بر صیانت از منابع این سازمان تأکید کردند.
ایجاد کانون عالی بازنشستگان خراسان شمالی، تخصیص تسهیلات ودیعه رهن و اجاره دفاتر کانون‌ها و وام قرض‌الحسنه مستمری‌بگیران و تسریع در انعقاد قرارداد بیمه تکمیلی و بیمه عمر مستمری‌بگیران، از جمله درخواست‌های مطرح شده اعضای کانون بازنشستگان و مستمری‌بگیران خراسان شمالی در دیدار با سرپرست تأمین‌اجتماعی این استان بود.

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

کار در سازمان (حسابرسی) و ما گرد جهان می‌‏گردیم!

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 1 مرداد 1403