..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ ۲۴ تیرماه پایان مهلت تکمیل اطلاعات سامانه کارمند ایران

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

۲۴ تیرماه پایان مهلت تکمیل اطلاعات سامانه کارمند ایران

 

معاون هماهنگی اجرای مقررات اداری معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور با بیان مطلب فوق گفت: تا پایان مهلت قانونی اعلام شده بایستی آخرین اطلاعات کارمندان در این سامانه تکمیل تا تأیید نهایی و صدور شناسه آن توسط معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور صورت پذیرد.

طاهره پورشمسیان افزود: یقیناً در صورت پایان مهلت قانونی، دسترسی دستگاهها به این بخش از سامانه بسته خواهد شد و هرگونه مشکلات ناشی از تأخیر در خصوص این مهم متوجه دستگاه ذیربط خواهد بود.

وی در ادامه ضمن تقدیر از فعالیتها و زحمات ارزشمند مدیران و کارشناسان امر در خصوص رفع مشکلات سامانه کارمند ایران اظهار داشت: سامانه کارمند ایران یک پدیده بزرگ در نظام اداری کشور است و برکات و نتایج آن در آینده بسیار نزدیک مشاهده خواهد شد.

پورشمسیان که در نشست سراسری مدیران اداری مالی دستگاههای اجرایی کشور سخن میگفت، شکل گیری سامانه کارمند ایران را یک ضرورت اداری دانست و اذعان داشت: به حول و قوه الهی و تلاش همه جانبه مدیران و کارشناسان نظام اداری کشور این امر مهم در سال جاری به نتیجه نهایی خواهد رسید.

وی خبر از ارتقای پهنای باند این سامانه از ۱۵۰ مگا بایت به ۳۰۰ مگا بایت با دستور و پیگیری ویژه معاون رئیس جمهور داد و افزود: با این حرکت ارزشمند انشاا… بار ترافیکی و برخی مشکلات ناشی از آن در این بخش به صورت کامل مرتفع خواهد شد.

معاون هماهنگی اجرای مقررات اداری معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور ضمن ابراز رضایت در خصوص توسعه سامانه کارمند ایران در سراسر کشور گفت: همکاران ما در این بخش همواره آماده اند تا با همفکری و همکاری بیشتر با مدیران و کارشناسان ذیربط در مجموعه دستگاههای اجرایی کشور نسبت به ارتقاء و کارآمدی سامانه اقدام نمایند.

وی در پایان خبر از حذف کامل روش های دستی در بخش های مرتبط در نظام اداری کشور داد و اذعان داشت: با تکمیل نهایی سامانه کارمند ایران هرگونه نیاز به انجام امور به روش دستی و سنتی حذف و تمامی مراحل بصورت کامل از طریق سامانه اجرایی خواهد شد.

 

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

حسابداری، اختياري!!!

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 5 خرداد 1403