..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ ۷ برنامه سیف برای بانک مرکزی

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

 

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ولی اله سیف در مراسم تودیع رئیس کل سابق بانک مرکزی و معارفه خود بعنوان رئیس کل فعلی بانک مرکزی اظهار داشت: اعتدال در برنامه‌های بانک مرکزی به معنای توجه به سه رکن تعادل، تعامل و عدالت است.

وی افزود: ایجاد تعادل در بازارهای پولی و اعتباری کشور تعامل با سایر دستگاه‌ها و فعالان اقتصادی و بانک‌های مرکزی سایر کشورهای جهان و نهادهای بین المللی پولی و مالی است و نهایتاً عدالت در توجه اکید به کنترل تورم به عنوان بزرگترین تهدید معیشت مردم و همچنین پرهیز از شوک در مانی در اقتصاد است.

رئیس کل بانک مرکزی در تشریح دیگر برنامه‌های پیش روی بانک مرکزی گفت: ممانعت از منفی شدن نرخ سپرده‌های بانکی، کنترل پایه پولی با هدف مهار تورم از طریق تجهیز بانک مرکزی به ابزارهای کنترل پایه پولی است، چاره اندیشی برای بدهی‌های مسکن مهر به شبکه بانکی، توسعه بازار بین بانکی، اصلاح رابطه مالی بانک مرکزی و خزانه از طریق گسترش نقش بازار سرمایه در تأمین مالی بنگاه‌های تولیدی، تقویت نقش شورای پول و اعتبار و تشکیل اتاق فکر برای این شورا در راستای میل به هماهنگی کار کردی از برنامه‌های بانک مرکزی خواهد بود.

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

تقلب چشمه‌ی زاینده است و دولت پاینده!

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 20 آذر 1402