..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ جزئیات 9 ابلاغیه جدید خودرویی گمرک

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

جزئیات 9 ابلاغیه جدید خودرویی گمرک

در بخشنامه دیگری آمده است: در اجراي تبصره 6 قانون خودرو و بر اساس مفاد صورتجلسه شماره 514 مورخ 23 مهرماه 92 كميته مشترک گمرک ايران و وزارت صنعت، معدن و تجارت ارزش سواري تويوتا هايس و وانت هايلوكس سال 2014 ساخت ژاپن ارسال می شود. خواهشمند است دستور فرماييد ارزشگذاري خودروهاي سواري وارداتي مربوطه با توجه به ارزش هاي اعلام شده و با در نظر گرفتن كرايه حمل و بيمه انجام گيرد.

گمرک ایران در بخشنامه دیگری اعلام کرد: در اجراي تبصره 6 قانون خودرو و بر اساس مفاد صورتجلسه شماره 514 مورخ 23 مهرماه امسال كميته مشترک گمرک ايران و وزارت صنعت، معدن و تجارت يک برگ پرايس ليست ماشين آلات راهسازي SOILMEC سال 2013 ساخت ايتاليا ارسال می شود. خواهشمند است دستور فرماييد ارزشگذاري ماشين آلات راهسازي وارداتي مربوطه با توجه به ارزش هاي اعلام شده و با در نظر گرفتن كرايه حمل و بيمه انجام گيرد.

از سویی اعلام شد: با توجه به تصميمات متخذه در كميته ارزش گمرک طي صورتجلسه 98 – چهارم آبانماه امسال، ارزش انواع جرثقيل هاي ZOOMLION سال 2013 ساخت چين ارسال می شود. خواهشمند است دستور فرماييد ارزشگذاري جرثقيل هاي وارداتي مربوطه با توجه به ارزش هاي اعلام شده و با در نظر گرفتن كرايه حمل و بيمه انجام گيرد.

گمرک در قالب بخشنامه دیگری مطرح کرد: در اجراي تبصره 6 قانون خودرو و بر اساس مفاد صورتجلسه شماره 514 مورخ 23 مهرماه امسال كميته مشترک گمرک ايران و وزارت صنعت، معدن و تجارت ارزش كاميونت هاي ISUZU سال 2013 ساخت چين ارسال می شود. خواهشمند است دستور فرماييد ارزشگذاري كاميونت هاي وارداتي مربوطه با توجه به ارزش هاي اعلام شده و با در نظر گرفتن كرايه حمل و بيمه انجام گيرد.

همچنین آمده است: در اجراي تبصره 6 قانون خودرو و براساس مفاد صورتجلسه شماره 513 مورخ 9 مهرماه امسال كميته مشترک گمرک ايران و وزارت صنعت، معدن و تجارت ارزش انواع ماشين آلات SHANDONG KADEKOR سال 2013 ساخت چين ارسال می شود. خواهشمند است دستور فرماييد ارزشگذاري ماشين آلات راهسازي وارداتي مربوطه با توجه به ارزش هاي اعلام شده و با در نظر گرفتن بيمه انجام گيرد.

گمرک ایران بخشنامه کرد: در اجراي تبصره 6 قانون خودرو و براساس مفاد صورتجلسه شماره 513 مورخ 9 مهرماه 92 كميته مشترک گمرک ايران و وزارت صنعت، معدن و تجارت دو برگ پرايس ليست ماشين آلات راهسازي CHANGLIN سال 2013 ساخت چين ارسال می شود. خواهشمند است دستور فرماييد ارزشگذاري ماشين آلات راهسازي وارداتي مربوطه با توجه به ارزش هاي اعلام شده با در نظر گرفتن كرايه حمل و بيمه انجام گيرد.

گمرک در دستور دیگری اعلام کرد: در اجراي تبصره 6 قانون خودرو و بر اساس مفاد صورتجلسه شماره 514 مورخ 9 مهرماه 92 كميته مشترک گمرک ايران و وزارت صنعت، معدن و تجارت ارزش انواع سواري هاي ون ريفاين JAC سال 2013 ساخت چين ارسال می شود. خواهشمند است دستور فرماييد ارزشگذاري سواري هاي وارداتي مربوطه با توجه به ارزش هاي اعلام شده و با در نظر گرفتن كرايه حمل و بيمه انجام گيرد.

در بخشنامه آخر نیز آمده است: در اجراي تبصره 6 قانون خودرو و براساس مفاد صورتجلسه شماره 513 مورخ نهم مهرماه 92 كميته مشترک گمرک ايران و وزارت صنعت، معدن و تجارت يک برگ پرايس ليست ماشين آلات راهسازي SHANDONG LINGONG سال 2013 ساخت چين ارسال می شود. خواهشمند است دستور فرماييد ارزشگذاري ماشين آلات راهسازي وارداتي مربوطه با توجه به ارزش هاي اعلام شده و با در نظر گرفتن كرايه حمل و بيمه انجام گيرد.

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

24- وفاداری مدار از مختلسان/ که هر دم با سیاسیون سرایند!

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 8 اسفند 1402